سری گوگل Pixel در سه ماهه ابتدایی 2023 معرفی می شود که دارای قابلیت 5جی است

1401/11/18

سری گوگل Pixel در سه ماهه ابتدایی 2023 معرفی می شود که دارای قابلیت 5جی است


اکثر گوشی های پیشرفته حاوی قابلیت 5G در کشور نیز به‌روزرسانی‌هایی را از تولیدکنندگان خود دریافت کرده‌اند تا پشتیبانی از شبکه 5G را فعال کنند. فعلا، خریداران گوگل پیکسل وادار شده اند برای این اتفاق انتظار بکشند. گوشی‌های حاوی 5G گوگل کماکان بروز رسانی دریافت نکرده‌اند که این قابلیت را برای این گوشی ها ارائه کند. طبق گزارش‌ها گوگل تایید کرده است که پشتیبانی 5G در همین روزها عملیاتی می شود.

 

گوگل عنوان کرده است که پشتیبانی 5G در سه ماهه اولیه سال 2023 در مورد تلفن های هوشمند گوگل Pixel واجد شرایط ارائه می شود. گوگل بیان کرد که به روزرسانی هایی را ارائه خواهد کرد که خصوصیت 5G را در Pixel 6a، Pixel 7 فعال می کند.

 

گوگل گفت:« ما فعالانه با اپراتورهای هندی تحت موضوع الزامات مختلفی که در مورد تأمین 5G وجود دارد اقدام کرده‌ایم و مشتاقانه منتظر انتشار آن در مورد پیکسل 7، پیکسل 7 پرو و پیکسل 6a در سه ماهه نخست 2023 هستیم. گفتنی است، اکثر تولیدکنندگان بزرگ تلفن های هوشمند، از جمله اپل و شرکت سامسونگ، پیشتر پشتیبانی 5G را در گوشی های هوشمند خود را آغاز کرده اند. 

افزون بر کمپانی سامسونگ، سازندگانی شبیه وان پلاس و اوپو نیز پشتیبانی 5G را در مورد گوشی‌های اندرویدی سازگار در هندوستان ارائه می دهند. در هفته جاری، شیائومی بدینگونه بیان کرد که به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را در مورد گوشی‌های دارای شرایط شیائومی و ردمی در مورد ارائه خدمات 5G Reliance Jio را ترتیب می دهد.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.