کابال در مورتال کمبت 11

1402/2/21

کابال در مورتال کمبت 11


کابال شخصیتی در سری مورتال کمبت است که اولین بار در مورتال کمبت 3 معرفی شد. او یکی از اعضای سابق قبیله اژدهای سیاه است که توسط سابزیرو، یک قبیله رقیب، به یک سایبورگ تبدیل شد. حضور کابال در مورتال کمبت 11 شخصیت مورد علاقه طرفداران را با تغییری جدید بازمی گرداند.

در مورتال کمبت 11، داستان Kabal با آنتاگونیست اصلی بازی، کرونیکا گره خورده است. در خط داستانی بازی، کرونیکا به دنبال تنظیم مجدد زمان و ایجاد یک دوره جدید است که در آن بتواند همه چیز را کنترل کند. کابال یکی از شخصیت هایی است که کرونیکا برای کمک به او در رسیدن به هدفش استخدام کرده است.

به عنوان عضوی از قبیله اژدهای سیاه، کابال به خاطر مهارت های مبارزه استثنایی و تسلطش بر شمشیرهای قلاب معروف بود. پس از اینکه او به یک سایبورگ تبدیل شد، سرعت و چابکی باورنکردنی به دست آورد و او را در مبارزه حتی مرگبارتر کرد. در مورتال کمبت 11، حرکت کابال تا حد زیادی یکسان باقی می ماند، اما با چند ترفند جدید در آستین او.

حرکات ویژه کابال در مورتال کمبت 11 شامل امضای نومد دش است که به او اجازه می دهد با سرعتی باورنکردنی به جلو حرکت کند و یک حمله ویرانگر را انجام دهد. او همچنین می‌تواند از انواع پرتابه‌ها مانند انفجار گاز و تیغه‌های اره مویی خود استفاده کند. علاوه بر این، کابال می تواند گردبادی را احضار کند که حریفش را به سمت خود می کشد و به او اجازه می دهد تا با یک کمبو کار را دنبال کند.

ضربه مهلک کابال در مورتال کامبت 11 "The Spins" نام دارد، جایی که او از شمشیرهای قلابی خود برای چرخاندن مکرر حریف خود استفاده می کند قبل از اینکه آنها را با ضربه آخر تمام کند. حرکات فیتالیتی او به همان اندازه وحشیانه است، با یکی به نام "Hooked" که در آن حریف خود را با شمشیرهای قلاب خود به چوب می زند و آنها را در سراسر صحنه می کشد و ردی از خون باقی می گذارد.

خط داستانی کابال در مورتال کمبت 11 حول وفاداری او به کرونیکا و میل او به قدرت می چرخد. در حالت داستانی بازی، کابال وظیفه دارد تا جنگجویان جدیدی را برای اهداف کرونیکا به خدمت بگیرد. او ابتدا با کانو، رهبر قبیله اژدهای سیاه روبرو می شود و سعی می کند او را متقاعد کند که به ارتش کرونیکا بپیوندد. کانو در ابتدا قبول نمی کند، اما بعد از شکست توسط سونیا بلید نظرش تغییر می کند.

کابال همچنین با لیو کانگ، قهرمان بازی، درگیری دارد. در طول برخورد آنها، کابال تمایل خود را برای حکومت بر عصر جدیدی که کرونیکا در تلاش است ایجاد کند، ابراز می کند. لیو کانگ از پیوستن به او امتناع می کند و دعوا شروع می شود و لیو کانگ پیروز می شود.

در اوج بازی، کابال با رایدن، خدای رعد روبرو می شود. رایدن سعی می‌کند کابال را متقاعد کند که علیه کرونیکا روی بیاورد، اما کابال به او وفادار می‌ماند. این دو درگیر نبرد شدیدی می شوند، اما در نهایت کابال شکست می خورد.

علیرغم شکست، کابال همچنان یک شخصیت محبوب در مجموعه مورتال کامبت است. ترکیب سرعت و حملات وحشیانه او را به یک حریف قدرتمند در مبارزه تبدیل می کند. خط داستانی او در مورتال کمبت 11 نیز لایه جدیدی از عمق را به شخصیت اضافه می کند و تمایل او به قدرت و وفاداری به کرونیکا را نشان می دهد.

 

 
 

 در پایان، حضور کابال در مورتال کمبت 11 شخصیت مورد علاقه طرفداران را با تغییری جدید بازمی گرداند. مجموعه حرکات او تا حد زیادی یکسان است، اما با چند ترفند جدید در آستین او. خط داستانی او حول وفاداری او به کرونیکا و میل او به قدرت می چرخد و لایه جدیدی از عمق را به شخصیت اضافه می کند. کابال علیرغم شکست در دستان رایدن، یک شخصیت محبوب در سری مورتال کمبت و یک حریف قدرتمند در مبارزه باقی می ماند.

حضور کابال در Mortal Kombat 11 شخصیت مورد علاقه طرفداران را با تغییری جدید بازمی گرداند. مجموعه حرکات او تا حد زیادی یکسان است، اما با چند ترفند جدید در آستین او. خط داستانی او حول وفاداری او به کرونیکا و میل او به قدرت می چرخد و لایه جدیدی از عمق را به شخصیت اضافه می کند.

 در اینجا پنج استراتژی برای بازی به عنوان Kabal در Mortal Kombat 11 آورده شده است:

     از سرعت کابال به نفع خود استفاده کنید: کابال یکی از سریع ترین شخصیت های بازی است، بنابراین از این سرعت به نفع خود استفاده کنید. متحرک بمانید و سعی کنید حریف خود را با حملات سریع و مانورهای گریزان در تعادل نگه دارید.

     از پرتابه های کابال استفاده کنید: کابال چندین پرتابه در اختیار دارد، از جمله تیغه های انفجار گاز و تیغه های اره مویی. از اینها برای دور نگه داشتن حریف و مجبور کردن آنها به اشتباه استفاده کنید.

     حملات خود را با هم مخلوط کنید: کابال دارای طیف گسترده ای از حملات، از جمله حملات بالا، کم و متوسط است. حملات خود را مخلوط کنید تا حریف خود را حدس بزند و فرصت های جدیدی را برای ترکیب ها باز کنید.

     Master Kabal's Nomad Dash: Kabal's Nomad Dash ابزاری قدرتمند است که با استفاده از آن می توانید فاصله بین خود و حریف خود را ببندید یا از موقعیت های دشوار فرار کنید. بر این حرکت مسلط شوید و از آن به صورت استراتژیک برای به دام انداختن حریف خود استفاده کنید.

     ضربه مهلک و فیتالیتی خود را بشناسید: ضربه مهلک کابال، "The Spins" اگر در زمان مناسب استفاده شود، می تواند یک حرکت پایانی قدرتمند باشد. علاوه بر این، کابال دارای دو فیتالیتی بی‌رحمانه است که می‌توان از آنها برای پایان دادن به حریفان به سبک استفاده کرد. نحوه اجرای این حرکات را بدانید و در فرصتی که پیش آمد از آنها به نفع خود استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که برای بهبود گیم پلی کابال خود، این استراتژی ها را در مسابقات با سایر بازیکنان یا در حالت تمرین تمرین کنید. موفق باشید!

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.