سازنده Redfall گفت خون آشام تیر انداز معروف به Arkane اصلا شبیه به Left 4 Dead نیست.

1401/11/18

سازنده Redfall گفت خون آشام تیر انداز معروف به Arkane اصلا شبیه به Left 4 Dead نیست.


درک ابتدایی ما از بازی Redfall، بازی آینده استودیوی Arkane، این بود که این بازی تیراندازی شبیه به بازی Left 4 Dead است که زامبی ها را با خون آشام ها تبدیل می کند.به هر حال، در یک مصاحبه جدید با GamesRadar، رئیس سازنده، ریکاردو بره و مسئول استودیو هاروی اسمیت گفتند که واقعا اینگونه نمی شود در مورد این بازی جدید قضاوت کرد.

 

وی اعلام کرد:" کاملا درک می کنم که شرکت کنندگان به این راندمان برسد." چهار کاراکتر برای بازی وجود دارند که می‌توانید با یکدیگر به بازی بپردازید، و با مردگان رودررو می شوید. ولی از دیدگاه شکل بازی و تجربه Redfall، اصلا مانند آن بازی‌ها نیست." 

 

Left 4 Dead و دیگر بازی‌های شبیه آن Warhammer 40K: Darktide، Deep Rock Galactic، و جانشین معنوی L4D استودیوی Turtle Rock، Back 4 Blood یک مسابقه به شدت سخت با روبه‌رو شدن با افراد آلوده است." هدف فقط زنده ماندن است و سرعت و کارایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از طرف دیگر، Redfall در یک دنیای بزرگ اتفاق می‌افتد و هم ماموریت‌های داستان محور و هم کاوش در این سبک خاص را ارائه می‌دهد. 

 

شما در یک دنیای بزرگ هستید. ما یک پایگاه خانگی داریم که می‌توانید با NPCها صحبت کنید و به ماموریت های متفرقه دست پیدا کنید.می‌توانید وارد جدول ماموریت شوید و ماموریت‌های داستانی را تایین کنید.

 

ردفال حتما بزرگتر از به عنوان مثال Deathloop's Blackreef یا Prey's Talos 1 می باشد، ولی حتما بسیار کوچکتر از بازی های Far Cry Ubisoft است.ولی در حدود کمتر امیدواریم آن دنیای بازی فشرده تر و جذاب تری را ایجاد کند و با این واقعیت که Redfall وسایل حمل و نقل ندارد تا اندازه ای تعادلش برقرار می شود. 

 

مقیاس و سرعت از این بابت اندکی کندتر است.ما از شما درخواست داریم که شب‌ها در مه در مزرعه ذرت بخزید، و در تاریکی به زمزمه‌های خون‌آشام‌ها گوش فرا دهید.حتما خانه‌ی مزرعه‌ای را از دور تماشا کنید و بی سروصدا به سمت آن بروید و بفهمید که پر از فرقه‌های خطرناک است و چند بازمانده به دام افتاده است.چه کسی را می توانید آزاد کنید. این همان حس و حالی است که ردفال دارد.

 

اسمیت می‌گوید:« ردفال بعضی موارد شکل چیزی است که اگر ارزش‌های خلاقانه Arkane را با Far Cry 2 یا Stalker تلفیق کنید، به دست می‌آورید. این همان فعالیتی است که ما برای مدت زیادی میل به عمل کردن به آن داشتیم.» تاریخ انتشارردفال هنوز هنوز مشخص نشده ولی به احتمال زیاد در اوایل سال 2023 این بازی برای طرفداران این سبک، منتشر شود.

 

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.