AMD پردازنده‌های جدیدی را برای بهبود کیفی بازی‌های رایانه‌های شخصی معرفی کرد

1402/2/10

AMD پردازنده‌های جدیدی را برای بهبود کیفی بازی‌های رایانه‌های شخصی معرفی کرد


AMD پردازنده‌های جدید Ryzen Z1 را معرفی کرده است که به صراحت برای تامین انرژی دستگاه‌های PC قابل حمل طراحی شده‌اند. سری Z1 شامل دو پردازنده است: Z1 و Z1 Extreme. AMD با ایسوس همکاری می کند تا اولین دستگاه رایانه شخصی دستی را با استفاده از این تراشه ها به نام Asus ROG Ally ارائه دهد.

در مورد تفاوت بین این دو پردازنده، Z1 دارای شش هسته و 12 رشته، چهار واحد محاسباتی AMD RNDA و حافظه نهان 22 مگابایتی است. طبق گفته The Verge، این تراشه پردازش سفارشی Steam Deck 55 درصد افزایش قدرت را ارائه می دهد. Z1 Extreme دارای هشت هسته و 12 رشته، 12 واحد محاسباتی AMD RNDA و حافظه نهان 24 مگابایتی است. برای جزئیات کامل می توانید به وب سایت AMD مراجعه کنید.

 

 
 

 


AMD همچنین ادعا می کند که به دلیل کارایی معماری Zen 4، این پردازنده ها عمر باتری باورنکردنی را ارائه می دهند. ویژگی های AMD مانند Radeon Super Resolution 2، Radeon Chill، Radeon Image Sharpening، AMD Link را می توان با تراشه برای بهبود عملکرد و عمر باتری مورد استفاده قرار داد. AMD همچنین ادعا می کند که این دستگاه های دستی اتصال یکپارچه به کتابخانه های بازی شما و دسترسی به بازی های رایانه شخصی از طریق Xbox Game Pass Ultimate را ارائه می دهند.

ما به زودی اولین نگاه مناسب خود را به استفاده از فناوری خواهیم داشت. ایسوس اطلاعات بیشتری در مورد ROG Ally در 11 می اعلام خواهد کرد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.