DLC Alan Wake 2 ممکن است در فستیوال بازی تابستانی جزئیات بیشتری دریافت کند

1403/3/17

DLC Alan Wake 2 ممکن است در فستیوال بازی تابستانی جزئیات بیشتری دریافت کند


در سال های اخیر، بازی های زیادی برای توسعه و انتشار وقت خود را صرف کرده اند و Alan Wake 2 یکی از این عناوین است. دنباله این بازی محبوب ترسناک سال ها پیش به نظر یک پیشرفت طبیعی به نظر می رسید، اما عوامل مختلفی مانع از ساخت آن توسط Remedy Entertainment شد. وقتی بالاخره این کار را انجام دادند، هدفشان ارائه تجربه ای بود که انتظارات طرفداران را برآورده کرد و فراتر از آن بود. تلاش آنها نتیجه داد، زیرا بازی جوایز متعددی را دریافت کرد، نامزد بازی سال شد و به خاطر روایت، خلاقیت و حتی تعداد موسیقی آن به یاد ماندنی است.

سال گذشته Remedy اعلام کرد که این بازی DLC با عنوان Night Springs دریافت خواهد کرد. این DLC به یک برنامه تلویزیونی ارائه شده در Alan Wake 2 اشاره می کند که خود اشاره ای به برخی برنامه های ماوراء طبیعی و تحریف کننده واقعیت است که از زندگی واقعی آشنا هستند.

"رویاها و رویاها. داستان نوشته می شود و به حقیقت می پیوندد. داستان فرو می ریزد و فقط کلمات در یک صفحه باقی می ماند. این ها داستان ها هستند... در Night Springs. در نقش چندین شخصیت آشنا از دنیای آلن ویک بازی کنید و غیرقابل توضیح را به صورت چندگانه تجربه کنید. قسمت های مستقل از چشمه های شبانه."

این متن را می توان به طرق مختلف تفسیر کرد، از جمله حدس و گمان درباره اینکه کدام شخصیت ها در این قسمت ها ظاهر می شوند. امیدواریم رونمایی در Summer Game Fest جزئیات بیشتری در مورد محتوا و تاریخ انتشار ارائه دهد.

علاوه بر این، یک DLC دوم در افق وجود دارد که "The Lakehouse" نام دارد. در حالی که اطلاعات کمی در مورد آن، از جمله تاریخ انتشار آن وجود دارد، Remedy بیان کرده است که در یک مرکز دولتی در ابتدا بر روی تحقیقات متمرکز خواهد شد، که پس از آن به اشتباه می‌افتد. این ابهام نشان می دهد که این DLC ممکن است به یک فرنچایز Remedy دیگر متصل شود، اگر یکی بین خطوط خوانده شود.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.