عرضه بازی های قدیمی و خاطره انگیز سگا و میکرو توسط آنت استریم آرکید

1402/4/25

عرضه بازی های قدیمی و خاطره انگیز سگا و میکرو توسط آنت استریم آرکید


Antstream Arcade بیش از 1300 عنوان بازی یکپارچه سازی با سیستم عامل را در ایکس باکس وان و سری X/S با عناوین برجسته ای مانند Space Invaders، Metal Slug و Bubble Bobble عرضه می کند. این شرکت می‌گوید که این عناوین بلافاصله بدون دانلود یا نصب اضافی از طریق پلتفرم بازی ابری خود قابل پخش خواهند بود و هر هفته عناوین بیشتری اضافه می‌شوند. این قابل توجه است زیرا Antstream اولین سرویس پخش بازی شخص ثالث در Xbox خواهد بود. با وبسایت بازی گیمرز همراه باشید.

این سرویس از ذخیره‌های بازی مبتنی بر ابر، یک تابلوی امتیازات آنلاین و توانایی دریافت بازی خود از چندین دستگاه پشتیبانی می‌کند. Antstream Arcade در حال حاضر بر روی مک، رایانه شخصی، لینوکس، Android TV، Firestick و تلویزیون های سامسونگ در دسترس است، اما این اولین بار است که به یک کنسول بازی می آید.

Antstream می‌گوید که از «فناوری منحصربه‌فرد» خود برای اصلاح بازی‌های اصلی استفاده می‌کند و به این شرکت اجازه می‌دهد تا چالش‌های جدید مینی‌بازی را هم برای بازیکنان جدید و هم برای بازیکنان قدیمی ایجاد کند. به عنوان مثال، می توانید یک نقشه Pac-Man اصلاح شده را بازی کنید که هدف اصلی آن اجتناب از جمع آوری نقاط است. بازیکنان می توانند وارد مسابقات شوند، بازیکنان دیگر را به دوئل به چالش بکشند یا برای کسب بالاترین امتیاز رقابت کنند.

 

 
 

 

مایکروسافت در حال حاضر سرویس پخش Xbox Cloud Gaming خود را دارد و به عنوان یک برنامه بومی در Android، Windows، تلویزیون های هوشمند سامسونگ و هدست های VR در دسترس است. در iOS و Mac نیز موجود است اما برای دسترسی به آن باید از مرورگر وب استفاده کنید. اگرچه، Xbox Cloud Gaming بیشتر بر روی پخش عناوین مدرن به دور از کنسول شما متمرکز است، در حالی که Antstream Arcade صرفاً بر روی بازی های قدیمی متمرکز شده است.

Antstream Arcade روی Xbox از امروز برای پیش‌سفارش در فروشگاه Xbox در دسترس خواهد بود. قیمت از 29.99 دلار در سال با یک گزینه خرید مادام العمر 79.99 دلار شروع می شود. این شرکت می‌گوید که تمام بازی‌های آینده و ویژگی‌های جدید، صرف نظر از اینکه کدام گزینه خرید را انتخاب می‌کنید، شامل خواهند شد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.