معرفی بازی اساسین کرید میراژ Assassin's Creed Mirage

1402/6/7

معرفی بازی اساسین کرید میراژ Assassin's Creed Mirage


با انتشار آینده‌ی پرطرفدار "آساسینز کرید: میراژ"، شاهد هستیم که یک شاهکار ماجراجویی اکشن در حال ساخت توسط یوبی‌سافت بوردو و به افتخار یوبی‌سافت ارائه می‌شود. به عنوان سیزدهمین سری سلسله بازی‌های معروف آساسینز کرید، این بازی آماده‌ است برای موفقیت پی در پی بازی آکلمای آساسینز کرید والهالا از سال 2020. با گیمرز همراه باشید. برای سفری جذاب آماده شوید که در آن، نسل‌های مختلف از آمازون لونا، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ویندوز، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس، همگی در تاریخ 5 اکتبر 2023 به نمایش گذاشته خواهند شد.

در آغاز یک سفر، "آساسینز کرید: میراژ" شما را به مناظر مرموز بغداد در سده 9 هجری در دوران تاریکی انقلاب در سامرا می‌برد. در اینجا، داستان به تکامل جذاب باسم ابن اسحاق، یک شخصیت که ابتدا در والهالا معرفی شد، می‌پردازد. از دزد خیابانی فقیر به یک عضو کامل در جمع برادری قاتلان تبدیل می‌شود. درگیر در یک نبرد بی‌پایان برای صلح و آزادی، برادری قاتلان به عنوان یک نور پایدار در برابر نظم تمپلارها ایستاده است، سازمانی که آرمان‌هایش بر پایه‌ی آرمان‌های دروغین صلح از طریق سلطه کامل قرار دارد.

 آساسینز کرید: میراژ به بازگشت تریومفال به ریشه‌های این مجموعه نشانه‌ای می‌دهد، با بازی خطی و گیم‌پلی مخفی‌کارانه دقیق. این تغییر از فصول اخیر، که به طور اصلی به عوامل بازی نقش و ویژگی‌های دنیای باز اختصاص داشتند، نشانه‌ای از رنسانس برای این سری به‌حساب می‌آید. خود را برای یک تجربه آماده کنید که به سنت‌ها احترام می‌گذارد و در عین حال مرزهای ماجرا را به چالش می‌کشد.

به ما بپیوندید در تاریخ 5 اکتبر 2023، زمانی که "آساسینز کرید: میراژ" بازی ماجراجویی فوق‌العاده‌ای را با هم رونق می‌بخشد، که از تاریخ‌نگاری تاریخی، اقدامات هیجان‌انگیز و جذابیت استراتژیک پر ازخبر خواهد بود.پس به خبر های یوبی‌سافت گوش دهید، تا شاهد یک تحول اساسی در دنیای بازی باشید."

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.