چگونه همه معماهای بازی اساسین کرید میریج رو حل کنیم؟

1402/7/15

چگونه همه معماهای بازی اساسین کرید میریج رو حل کنیم؟


در Assassin's Creed Mirage رازهای جذاب پنهان شده در شهر شلوغ بغداد را کاوش کنید. یادداشت های مخفی را کشف کنید که منجر به گنجینه های ارزشمند پراکنده در سراسر شهر می شود. این پازل ها بدون کاوش جامع نقشه می توانند چالش برانگیز باشند. با وبسایت گیمرز همراه باشید. اگر به دنبال راهی سریعتر برای جمع آوری این جوایز آرایشی هستید، در اینجا راهنمای حل همه معماها وجود دارد. در زیر، مختصات نقشه برای هر Enigma و مکان‌های گنج مربوط به آن‌ها را خواهید دید.

 
 

Enigmas که به آن Treasures نیز گفته می‌شود، یادداشت‌های دست نیافتنی هستند که در سراسر محیط بازی پنهان شده‌اند و هر کدام سرنخی را به وجود می‌آورند که منجر به یک گنج ارزشمند می‌شود. این یادداشت ها از دو جزء تشکیل شده است: یک معما و راه حل آن. برای دسترسی به این یادداشت ها، به موجودی خود بروید و کیف را انتخاب کنید. در بخش کیف، در سمت راست به پایین بروید تا زمانی که برگه Enigmas را پیدا کنید، جایی که تمام یادداشت‌های Enigma جمع‌آوری‌شده شما به راحتی برای مرجع ذخیره می‌شوند.

انیگما مکان: عباسیه – واقع در جنوب شرقی بیت الحکمه. دسترسی به ساختمان محدود است. یادداشت را روی بالکن چوبی قرار دهید. برای بازیابی این معما، به پشت بام بروید و از بالا به بالکن فرود بروید.

مکان انیگما: عباسیه – در جنوب شرقی دروازه طاهر کشف شد. دقیقاً در نقطه ای که رودخانه تقسیم می شود. به ساختمان آسیاب آبی بالا بروید و به دنبال یک پنجره مسدود باشید که نمای داخل را ارائه می دهد. پنجره ای را که در سمت راست درب میله ای قرار دارد پیدا کنید. از یک چاقوی پرتابی برای شکستن پنجره روبروی آن استفاده کنید. وارد آسیاب شوید و غلات را به طور کامل جستجو کنید تا گنج را کشف کنید.

مکان های انیگما:
1. عباسیه - واقع در جنوب غربی کاخ گنبد سبز. به ساختمان قفل شده در طبقه دوم از طریق یک پنجره مسدود شده دسترسی داشته باشید که می توان آن را با یک چاقوی پرتابی باز کرد. معما را در داخل جمع کنید.

راه‌حل: گنج را می‌توان در بارگاه مظالم در شمال کاخ، نزدیک ورودی غربی، داخل یک فواره کوچک خالی یافت.

2. معمای احتکار مقدس: حربیه - در سمت شرقی شهر که حربیه و کرخ به هم می رسند. طبقه پایین ساختمان مشخص شده را روی نقشه بررسی کنید.

راه حل: به سمت ساحل شرقی نزدیک صومعه نستوری بروید. در نزدیکی یک درخت خط ساحلی با یک قایق قدیمی جستجو کنید، جایی که گنج بین قایق شکسته و درخت پنهان شده است.

3. عباسیه - واقع در مسجد با دیدگاه. یادداشت را در طبقه دوم روی میزی که با کتاب احاطه شده است پیدا کنید.

راه حل: در پارک شمال قبه الاغ در جنوب عباسیه، یک آلاچیق سنگی کوچک در کنار یک حوض کشف کنید. گنج درست در کنار حوض است.

4. حربیه - در جنوب دروازه قطربول یا درست در شمال زندان دروازه دمشق، زیر دیوار شهر قرار دارد.

راه حل: در جنوب منطقه دیگ بخار صابون یافت می شود، به منطقه مشخص شده روی نقشه، پوشیده از برزنت های بزرگ بروید. در داخل یک ساختمان چوبی کوچک در مرکز، گنج را خواهید یافت.

5. بیابان - واقع در جنوب دیوار شهر، نزدیک خانه مرغداران / بازار. آن را در قبرستان کوچک نزدیک دروازه میلز پیدا کنید.

راه حل: در جنوب در منطقه Wilderness South، گنج مدفون در مرکز Palm Grove را پیدا کنید.

6. شهر گرد - واقع در دروازه بصره در جنوب شرقی کاخ گنبد سبز، روی میزی در سطح بالای دروازه.

راه حل: از دفتر مرکزی شورتا دیدن کنید و از گوشه جنوب شرقی وارد شوید. در یک حیاط کوچک پر از جعبه ها و لوازم، گنج بر روی لوازم قرار می گیرد.

7. حربیه - به ساختمان مشخص شده در نقشه در جنوب کارخانه فلزات برسید. در طبقه دوم، مانع را پایین بکشید تا به فضای داخلی دسترسی پیدا کنید و یادداشت را جمع آوری کنید.

راه حل: به روستای رها شده (دهکده متروک شمالی) در Wilderness، در غرب شهر بروید. در جنوب خرابه ها، گنج را در نزدیکی رودخانه، روی زمین نزدیک اسکله چوبی خواهید دید.

8. بیابان - نت معمایی در جنوب جاجارایا با جسدی در طبقه دوم واقع شده است.

راه حل: در وحشی در جنوب شرقی دور، در نزدیکی یک مرداب و یک خرابه قابل توجه یافت شده است. وارد باتلاق شرق خرابه شوید تا سنگ بزرگی را با گنج مدفون پیدا کنید.

9. کرخ - واقع در ساختمان کوچک در شمال باشگاه افسران، در پشت بام. با خزیدن از طریق یک سوراخ کوچک در دیوار در سمت چپ ورودی اصلی به آن دسترسی پیدا کنید.

راه حل: در دهکده سوخته ناشناس در Wilderness South پیدا شده است، پشت ساختمان مرکز را بررسی کنید، جایی که چندین اسکلت و گنج دفن شده را خواهید یافت.

10. بیابان - معما را در جنوب غربی مسجد اعظم، در آن سوی رودخانه، در کنار سواحل رودخانه در شمال قبر زبیده بیابید.

راه حل: در Wilderness، به نقطه شمالی دور نقشه در Ukbara سفر کنید. جزیره کوچک و ویران شده ای در شمال روستا وجود دارد که گنج در آن پنهان شده است.

11. عباسیه - در ساختمانی در غرب داروخانه حیلان و جنوب حما، بر پشت بام یافت شد.

راه حل: از Haylana رودخانه را به سمت Wilderness دنبال کنید، و همانطور که به سمت غرب حرکت می کنید، با یک پل چوبی روبرو می شوید. گنج در کرانه جنوبی در شرق پل است. نقشه را برای جزئیات دقیق مکان بررسی کنید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.