بازی اساسینز کرید شادو برای نصب نیاز به ارتباط آنلاین دارد

1403/2/28

بازی اساسینز کرید شادو برای نصب نیاز به ارتباط آنلاین دارد


ما می‌خواستیم در پاسخ به سوالاتی که در جامعه دیده‌ایم، اطلاعات اولیه‌ای را درباره راه‌اندازی آینده بازی Assassin’s Creed Shadows به اشتراک بگذاریم.

Assassin’s Creed Shadows نیازی به اتصال آنلاین ثابت نخواهد داشت.

برای نصب بازی به یک اتصال آنلاین نیاز است، اما می‌توانید کل سفر را به صورت آفلاین بازی کنید و بدون اتصال آنلاین به کاوش در ژاپن بپردازید.

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که بازی Assassin’s Creed Shadows را در تاریخ 15 نوامبر، هنگام انتشار بازی، به ژاپن فئودال بیاوریم، و نمی‌توانیم منتظر باشیم تا در این راه چیزهای بیشتری به شما نشان دهیم!

طرفداران دلایل خوبی برای نگرانی در مورد الزامات فقط آنلاین داشتند، زیرا Ubisoft بارها بازی هایی با چنین شرایطی را در گذشته منتشر کرده است. در این مورد، مطمئناً لازم به نظر نمی رسد، اما یوبی سافت قبلاً این الزامات را برای سایر بازی های تک نفره اعمال کرده است.

طرفداران همچنین نگران بودند زیرا یوبی سافت در حال راه اندازی پلتفرم جدید Assassin’s Creed به نام Assassin’s Creed Infinity است. در حالی که شایعات زیادی در مورد Assassin’s Creed Infinity وجود دارد، یوبی سافت هنوز اطلاعات رسمی بیشتری را به اشتراک نگذارده است.

با توجه به سکوت، این احتمال وجود دارد که Assassin’s Creed Infinity کاملاً آماده نمایش نباشد. همچنین بی دلیل نیست که بپرسیم آیا حتی به موقع برای عرضه Assassin’s Creed Shadows آماده خواهد شد یا خیر.

یوبی‌سافت اخیراً زمانی که بازی مسابقه‌ای The Crew را از لیست تمامی پلتفرم‌ها حذف کرد، با یک شکست روابط عمومی مواجه شد. عنوان 2014 که توسط Ubisoft Reflections و Ubisoft Ivory Tower ساخته شده بود، فقط یک نیاز آنلاین داشت.

این الزام به یوبی سافت اجازه داد تا بازی را به گونه ای از لیست حذف کند که امروز دیگر امکان اجرای آن وجود ندارد. آنها همه مجوزها را لغو کردند و حتی از شروع بازی جلوگیری کردند. Crew حتی روی دیسک فروخته شد، اما آن دیسک‌ها اکنون غیرقابل پخش هستند. برخی از طرفداران ممکن است اکنون به دنبال راه هایی برای دور زدن این محدودیت باشند.

یوبی‌سافت می‌دانست که به‌طور بالقوه می‌تواند به شانس بازی Assassin’s Creed Shadows که به نظر می‌رسد نسخه اصلی AAA سال آنها باشد، آسیب برساند. پس از فروش ناامید کننده Skull and Bones و Prince of Persia: The Lost Crown، آنها می خواهند مطمئن شوند که عرضه این بازی به خوبی انجام می شود.

Assassin’s Creed Shadows در تاریخ 15 نوامبر 2024 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X|S و ویندوز از طریق Ubisoft Connect و فروشگاه Epic Games منتشر خواهد شد. در Steam در دسترس نخواهد بود.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.