آتاری در حال خرید Digital Eclipse متخصص یکپارچه سازی بازی ها با سیستم عامل است

1402/8/11

آتاری در حال خرید Digital Eclipse متخصص یکپارچه سازی بازی ها با سیستم عامل است


آتاری در تلاش برای تبدیل شدن به یک نیروی برجسته در دنیای بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل و حفظ بازی، گام‌های مهمی برداشته است. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که Digital Eclipse را خریداری کرده است، یک توسعه‌دهنده مشهور که به دلیل تخصصش در بازسازی عناوین کلاسیک و جمع‌آوری آن‌ها در مجموعه‌ها مشهور است. این خرید که قرار است در روزهای آینده به پایان برسد، تا 20 میلیون دلار ارزش دارد که مشروط به عملکرد Digital Eclipse در دهه آینده است. به گفته آتاری، این حرکت استراتژیک، تعهد آن را به یک استراتژی رشد متمرکز بر گذشته تقویت خواهد کرد.

 
 Digital Eclipse در چند سال گذشته به دلیل کار استثنایی خود در احیای بازی‌های قدیمی‌تر و ارائه آنها در مجموعه‌های انتخاب شده، مورد توجه قرار گرفته است. پروژه های قابل توجه در کارنامه آنها عبارتند از Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection، Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King، و مجموعه SNK 40th Anniversary.

یکی از دستاوردهای برجسته که مورد توجه قرار گرفت، انتشار Atari 50: The Anniversary Collection توسط Digital Eclipse در سال گذشته بود. این مجموعه به طرز ماهرانه‌ای بازی‌های متعددی را که تاریخ درخشان 50 ساله آتاری را در بر می‌گیرند، تنظیم کرده است. با ترکیب اسناد بازاریابی و توسعه، تصاویر آرشیوی، و مصاحبه‌های جدید با کارمندان سابق آتاری، چشم‌اندازی جامع ارائه کرد. با تکیه بر این موفقیت، Digital Eclipse همچنان با انتشار امسال، «ساخت کاراته‌کا»، مخاطبان را مجذوب خود کرد.

تحت نظارت آتاری، Digital Eclipse مصمم است تا با ابتکار حفظ سری Gold Master خود ادامه دهد. علاوه بر این، انعطاف پذیری برای همکاری با توسعه دهندگان و ناشران شخص ثالث را حفظ می کند، با چندین پروژه هیجان انگیز غیر آتاری که هنوز رونمایی نشده اند.

آتاری در ماموریت خود برای تثبیت حضور خود در قلمرو بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل، مجموعه ای از حرکات استراتژیک را اجرا کرده است. این شامل خرید استودیو Nightdive است که به دلیل مهارت بازسازی خود مشهور است، و همچنین AtariAge، یک جامعه پر رونق و پلت فرم خبری که به همه چیز Atari اختصاص دارد. علاوه بر این، آتاری از سال های 1980 و 1990 حقوق بسیاری از فرنچایزهای بازی محبوب را تضمین کرده است.

از آنجایی که آتاری به گسترش دامنه و تعهد خود به حفظ تاریخ غنی بازی ادامه می دهد، آینده نوید می دهد که آینده ای هیجان انگیز برای طرفداران عناوین کلاسیک و علاقه مندان به بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل باشد.

برای اهداف سئو، مطمئن شوید که کلمات کلیدی مرتبط، مانند "Atari"، "Digital Eclipse"، "بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل" و "حفظ بازی" را در محتوای خود قرار دهید. همچنین متا تگ ها و عناوین را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.