شرکت باندای نیمکو به تازگی پنج بازی را نابود کرده است

1402/11/27

شرکت باندای نیمکو به تازگی پنج بازی را نابود کرده است


در جریان تماس مالی اخیر Bandai Namco، بینش هایی به اشتراک گذاشته شد که نشان می داد فروش بخش بازی آن 96.5 درصد کاهش یافته است. این اطلاعات که از گزارش VGC تهیه شده است، ممکن است در نگاه اول نگران کننده به نظر برسد. با این حال، یک توضیح قانع کننده در پشت این کاهش شدید وجود دارد - توضیحی که حول یک بازی ویدیویی منحصر به فرد می چرخد.

در واقع، مقصر این رکود مالی کسی نیست جز الدن رینگ. همانطور که علاقه مندان به بازی به یاد می آورند، Elden Ring پس از انتشار از موفقیت بی سابقه ای برخوردار شد و با گیم پلی فراگیر خود، بازیکنان سراسر جهان را مجذوب خود کرد. در نتیجه، سال مالی گذشته شاهد افزایش قابل توجه فروش برای باندای نیمکو بود. با این حال، این موفقیت شرکت را از اجرای تنظیمات لازم برای اطمینان از کیفیت و عملکرد بازی‌های آینده مرتبط با برند باندای نیمکو منصرف نکرده است.

پس از افشای کاهش قابل توجه فروش، فاش شده است که پنج پروژه بازی در حال توسعه خاتمه یافته اند که زیان آنها در نتایج مالی منعکس شده است. این حرکت، اگرچه از نظر پروژه‌های خاص مشخص نشده است، اما نشان‌دهنده تلاشی پیشگیرانه برای جلوگیری از هدر رفتن منابع در تلاش‌های بالقوه ناموفق است. و در حالی که این لغو ممکن است فقط شروع را نشان دهد، آنها بر تعهد شرکت به تخصیص محتاطانه منابع تأکید می کنند.

علاوه بر لغو چندین پروژه، باندای نیمکو اعلام کرده است که تمرکز جدیدی بر اجرای اقدامات کنترل کیفیت دقیق در سراسر خط لوله تولید بازی خود دارد. هدف این تعدیل استراتژیک اطمینان از این است که نسخه‌های آینده استانداردهای لازم برای دستیابی به ارقام فروش موفق را پس از تکمیل فرآیند توسعه برآورده می‌کنند.

در حالی که تأثیر Elden Ring بر سود سال مالی غیرقابل انکار است، چشم‌اندازی برای تجدید حیات در افق وجود دارد. قابل ذکر است که در حال حاضر یک توسعه برای Elden Ring در دست ساخت است تا علاقه به عنوان را دوباره تقویت کند و به طور بالقوه موج جدیدی از بازیکنان را جذب کند. این تجدید حیات پیش بینی شده ممکن است منجر به افزایش جذب در بین بازیکنان بازگشته و جدید شود و علاقه به این عنوان تحسین شده FromSoftware را احیا کند.

برای کسانی که هنوز دنیای همهجانبه‌اش را تجربه نکرده‌اند، Elden Ring اکنون در پلتفرم‌های مختلف از جمله پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی در دسترس است. حتماً پوشش ویدیویی جامع «قبل از خرید» ما از عنوان تعبیه شده در زیر را بررسی کنید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.