Battlefield حالت Battle Royale خودش را راه اندازی می کند

1402/12/9

Battlefield حالت Battle Royale خودش را راه اندازی می کند


بر اساس گزارش Insider Gaming، حالت جدید توسط Byron Beede، که پیش از این رهبر بخش خدمات زنده Call of Duty بود، هدایت می‌شود. در حالی که برخی ممکن است این حرکت را به عنوان Battlefield در حال بازی کردن با Call of Duty ببینند، این فرنچایز قبلاً در حال بررسی مفاهیم مشابه بوده است. Battlefield 2042 Hazard Zone را معرفی کرد، در حالی که Battlefield V دارای حالت Battle Royale Firestorm بود که هر دو در بازی کامل ادغام شده بودند و نه عناوین مستقل رایگان برای بازی.

 
 آنچه به خصوص جالب است این است که طبق گزارش ها، استودیو در حال توسعه این حالت است. اگرچه Ripple Effect ممکن است نام آشنای نباشد، اما ممکن است هویت قبلی آنها را بشناسید: Digital Illusions CE Los Angeles، Danger Close Games، EA Los Angeles، و در اصل DreamWorks Interactive.

در کمال تعجب برای گیمرها، استودیویی که وظیفه توسعه حالت بتل رویال Battlefield را بر عهده دارد، همان استودیویی است که مسئول سری پیشگامانه Medal of Honor است که به عنوان الهام بخش اصلی Call of Duty بوده است. برای گیمرهای کهنه کار که ممکن است نیاز به تجدید نظر داشته باشند، Medal of Honor صحنه هایی را به نمایش گذاشت که یادآور فیلم Saving Private Ryan بود، اشاره ای که به دلیل مالکیت نسبی اسپیلبرگ بر شرکت مادر قابل قبول بود.

در حالی که بررسی تاریخچه Ripple Effect در اینجا فراتر از محدوده است، بدیهی است که دوران اوج آنها با مدال افتخار، از جمله تلاش برای راه اندازی مجدد، به طور قطعی در گذشته است. این استودیو اخیراً در فرنچایز Battlefield غوطه ور شده است، بنابراین مشارکت آنها در این پروژه کاملاً غیرمنتظره نیست.

طبق گفته Insider Gaming، در حال حاضر دو حالت برای بتل رویال Battlefield در حال توسعه است: خود حالت بتل رویال اصلی و Gauntlet. در Gauntlet، تیم‌ها برای دستیابی به فهرستی از اهداف با هم رقابت می‌کنند و با تکمیل هر هدف، تیمی که کمترین امتیاز را کسب می‌کند، حذف می‌شود.

Insider Gaming حدس می‌زند که این حالت با قسمت بعدی Battlefield پس از Battlefield 2042 که برای اکتبر 2025 پیش‌بینی می‌شود، عرضه خواهد شد. در حالی که سونی اعلام کرده است که Battlefield راه درازی برای رسیدن به موفقیت Call of Duty در پیش دارد، EA هنوز فرصتی با سونی دارد، به خصوص. اکنون که Call of Duty متعلق به مایکروسافت است. اگر EA بتواند Battlefield را به عنوان یک جایگزین قانع کننده برای طرفداران پلی استیشن قرار دهد، به طور بالقوه می توانند جای خالی Call of Duty را پر کنند. حتی اگر Battlefield به سطح محبوبیت Call of Duty نرسد، اگر بازده مالی امیدوارکننده باشد، احتمالاً سونی علاقه نشان خواهد داد. موفقیت این تلاش در نهایت به اجرای بازی بعدی Battlefield بستگی دارد، که به نظر می‌رسد شامل یک حالت بتل رویال رایگان برای بازی باشد.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.