معرفی چند بازی انحصاری نینتندو سوئیچ که حتما باید بازی کنید

1402/7/30

معرفی چند بازی انحصاری نینتندو سوئیچ که حتما باید بازی کنید


نینتندو سوییچ، علیرغم قابلیت‌های گرافیکی متوسطی که دارد، با یک کتابخانه نرم‌افزاری استثنایی که در نسل‌های اخیر متمایز است، جبران می‌کند. اگر شک دارید، در اینجا تعدادی از عناوین انحصاری کنسول را که باید حتما ببینید تا شما را متقاعد کند، آورده ایم.

 
 

Super Mario Bros. Wonder

اگر بخواهیم Super Mario Bros. Wonder را "فقط یک بازی 2 بعدی ماریو دیگر" توصیف کنیم، ممکن است فکر کنید که می دانید چه انتظاری دارید. با این حال، این شخصیت‌پردازی دور از واقعیت است، زیرا این عنوان پیچ و تاب تازه‌ای را در تجربه بازی‌های دو بعدی سنتی به ارمغان می‌آورد.

در این ماجراجویی، ماریو و دوستانش به پادشاهی گل‌ها می‌روند تا به شاهزاده فلوریان بپیوندند تا سرگرم‌کننده باشند، اما برنامه‌های آن‌ها با شیطنت معمولی Bowser مختل می‌شود. هنگامی که Bowser به Wonder Flower برخورد می کند، هرج و مرج رخ می دهد، و این به ماریو و همراهانش بستگی دارد که پادشاهی گل را طی کنند و آن را از نفوذ بدخواهانه Bowser آزاد کنند.

اما این فقط نوک کوه یخ است وقتی صحبت از ماجراهای وحشیانه و حواس پرتی است که در این بازی در انتظار شماست.

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

با Advance Wars: 1+2: Re-Boot Camp آماده باشید تا شاهد یک تولد دوباره کلاسیک محبوب نینتندو برای چشم انداز بازی های مدرن باشید. این مجموعه جان تازه‌ای به دو قسمت اول سری‌های نظامی نوبتی می‌بخشد که طیف وسیعی از پیشرفت‌ها و پیشرفت‌ها را در خود جای داده است.

به عنوان یک بازیکن، شما این فرصت را خواهید داشت که فرمانده خود را انتخاب کنید و آنها را به صورت استراتژیک در میدان نبرد مستقر کنید، زیرا درگیر نبردهای شدید علیه نیروهای مهیب سیاه چاله هستید. هر فرمانده دارای توانایی‌های منحصربه‌فردی است و با یگان‌های خاص برتری می‌یابد، بنابراین ساختن ارتش دقیق برای استفاده کامل از نقاط قوت آنها ضروری است.

این بازی این گزینه را ارائه می‌دهد که در روایت‌های جذاب دو کمپین اصلی غوطه‌ور شوید یا مهارت‌های تاکتیکی خود را به صورت آنلاین انجام دهید تا توانایی خود را در برابر دوستان در مسابقات چند نفره هیجان‌انگیز آزمایش کنید.

Pikmin 4

برای یک ماجراجویی هیجان انگیز دیگر آماده شوید که در آن فرماندهی Pikmin را برای انجام وظایف مختلف در Pikmin 4 بر عهده می گیرید!

این بازی سنت انتخاب شما به عنوان عضوی از سپاه نجات را حفظ می کند، اما با یک پیچ جدید. این بار، ماموریت شما نجات کاپیتان اولیمار و خدمه سرگردانی است که خود را در سیاره ای مرموز می بینند. سفر شما شما را از طریق زمین ناشناخته هدایت می کند، همانطور که برای تعمیر کشتی خود کار می کنید، مکان اعضای خدمه خود را پیدا می کنید و چالش های ایجاد شده توسط اکوسیستم منحصر به فرد سیاره را هدایت می کنید.

برای موفقیت، از Pikmin قابل اعتماد خود نهایت استفاده را ببرید و از یک متحد جدید، Oatchi، در صفوف خود استقبال کنید. با چالش‌های سطحی و زیرزمینی، با آزمون‌های مهارت و استراتژی مواجه خواهید شد. فرصت را از دست ندهید تا همه آنها را فتح کنید و پیروز ظاهر شوید!

 

Metroid Prime Remastered

بازی‌های متعددی به دلایل مختلف درمان «ریمستر» را تضمین می‌کنند، اما وقتی صحبت از Metroid Prime Remastered می‌شود، داستان متفاوت است. این عنوان زمانی که در ابتدا روی Nintendo GameCube عرضه شد، به عنوان یکی از بهترین بازی‌های نسل خود مورد تحسین قرار گرفت و نقش آن در این سه‌گانه مشهور، Samus Aran را دوباره به کانون توجه بازی‌ها سوق داد.

با این نسخه ریمستر شده که اکنون در نینتندو سوییچ در دسترس است، می‌توانید بازی را در اوج خود تجربه کنید و بفهمید که چرا این بازی همچنان در آزمون زمان مقاومت می‌کند.

هر عنصر، از مبارزات اول شخص همهجانبه گرفته تا کاوش های غنی و خط داستانی جذاب، به شما این امکان را می دهد که به طور کامل در سفر ساموس آران غوطه ور شوید و در کنار او بجنگید تا بقای او را تضمین کنید.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.