Bit Reactor تایید کرد که بازی استراتژی جنگ ستارگان آنها با EA هنوز در دست اجراست

1402/12/14

Bit Reactor تایید کرد که بازی استراتژی جنگ ستارگان آنها با EA هنوز در دست اجراست


"هفته گذشته چالش هایی را برای صنعت ما به همراه داشت که با پیوندهای نزدیکی که با سایر تیم ها در Respawn به اشتراک می گذاریم تقویت شد. با این حال، من می‌خواهم به همه اطمینان دهم که علی‌رغم موانع، ما کاملاً به پروژه خود متعهد هستیم، پروژه‌ای که بدون وقفه با رویدادهای اخیر به پیشرفت خود ادامه می‌دهد.» با وبسایت بازی های کم حجم موبایل و تبلت گیمرز همراه باشید.

 
 



EA اخیرا از یک بازی استراتژیک جنگ ستارگان رونمایی کرده است که یک استودیوی مستقل Bit Reactor در راس آن قرار دارد. در حالی که جزئیات پروژه در حال حاضر در دست بررسی است، Bit Reactor به پرسش‌ها پاسخ داد: «به محض اینکه آماده شد…»

با افزایش انتظارات، ارزش دارد که میراث بازی های استراتژی جنگ ستارگان را بپذیریم، عناوینی مانند جنگ ستارگان: میدان های نبرد کهکشانی در سال 2001 علیرغم پیوندهایش با The Phantom Menace، اثری پاک نشدنی بر جای گذاشتند.

با افزایش هیجان، توجه به تاریخچه غنی بازی های استراتژی جنگ ستارگان، از جمله عناوین برجسته ای مانند Star Wars: Galaxy Battlegrounds در سال 2001 بسیار مهم است. علیرغم ارتباط آن با The Phantom Menace، این بازی به زیبایی مقیاس حماسی درگیری های فرنچایز را به تصویر کشید و بدون توجه به احساسات بازیکنان نسبت به منبع اصلی، در بین بازیکنان طنین انداز شد.

به نظر می رسد موفقیت برجسته در میان این بازی ها، جنگ ستارگان: امپراتوری در جنگ در سال 2006 باشد. این عنوان به موضوعات سه گانه اصلی می پردازد، اما چیزی منحصر به فرد را در جدول به ارمغان می آورد: توسعه دهنده آن، Petroglyph Games، شامل بسیاری از کارمندان سابق Westwood است که به تازگی شرکت را ترک کرده اند.

اکنون Bit Reactor این شانس را دارد که از دستاوردهای Star Wars: Empire at War پیشی بگیرد. ما در حال حاضر در دوره ای هستیم که توسعه دهندگان مهارت های خود را در آوردن بازی های استراتژی به کنسول ها تقویت کرده اند و بازار مناسبی را برای چنین بازی هایی در این پلتفرم ها باز می کنند. این بازی استراتژیک در مقیاس بزرگ یا استراتژی کلاسیک بلادرنگ (RTS)، این بازی استراتژی جنگ ستارگان آینده پتانسیل این را دارد که گیمرها را به عنوان چیز بزرگ بعدی در بازی های ویدیویی جنگ ستارگان مجذوب خود کند. موفقیت Baldur's Gate 3 همچنین دیدگاه‌ها را در مورد بازی‌های ویدیویی وسترن مبتنی بر نوبت تغییر داد و چشم‌انداز این عنوان آینده را بیشتر کرد.

در اصل، پیام‌هایی مانند این مشتاقانه مورد استقبال قرار می‌گیرند، و ما مشتاقانه منتظر شنیدن بیشتر برنامه‌نویسانی هستیم که قصد دارند در هفته‌های آینده ما را با خلاقیت و تخصص خود شگفت‌زده کنند.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرز



نظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.