کمپانی سی دی پروجکت برای فصل بعدی بازی جادوگر آماده می شود

1403/1/12

کمپانی سی دی پروجکت برای فصل بعدی بازی جادوگر آماده می شود


CD Projekt که به خاطر ساخت بازی های ویدیویی موفق مانند سری The Witcher و Cyberpunk 2077 مشهور است، بخش قابل توجهی از تیم خود را به فرنچایز The Witcher اختصاص داده است و برای قسمت بعدی آماده می شود. گزارش‌های اخیر از VGC نشان می‌دهد که تیمی که روی بازی آینده Witcher کار می‌کند، اکنون به بیش از 400 توسعه‌دهنده گسترش یافته است.

 
 مدیر عامل شرکت میکال نواکوفسکی در مورد پیشرفت شرکت توضیح داد و خاطرنشان کرد که پس از انتشار Cyberpunk 2077: Phantom Liberty، تغییراتی در کارکنان با افراد زیادی که به پروژه‌های مختلف منصوب شدند، رخ داد. تیم Polaris که مسئولیت سریال The Witcher را بر عهده دارد، اکنون به اندازه هدف خود در آماده سازی برای ورود به فاز تولید، که برای نیمه دوم سال جاری برنامه ریزی شده است، دست یافته است.

با تکمیل تحقیقات روی این بازی، آماده انتقال به مرحله پیش تولید و توسعه است. گزارش های ماه نوامبر نشان می دهد که در مجموع 330 توسعه دهنده در ابتدا در سه گانه The Witcher شرکت داشتند. نواکوفسکی هدف خود را ابراز کرد که تا اواسط سال حدود 400 عضو تیم به این پروژه اختصاص داده شده است.

The Witcher 3: Wild Hunt که هشت سال پیش منتشر شد، همچنان یک بازی RPG کلاسیک مورد علاقه طرفداران است. با افزایش پیش بینی ها برای سه گانه آینده، جزئیات کمیاب باقی می ماند، اگرچه تایید شده است که بازی بر روی Unreal Engine 5 در حال توسعه است و تولید اولیه آن در سال جاری آغاز خواهد شد.

هیجان در میان طرفداران افزایش می یابد زیرا آنها مشتاقانه منتظر آنچه توسعه دهندگان برای فصل بعدی حماسه The Witcher در نظر گرفته اند، هستند.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.