بساط تقلب در کال آف دیوتی جمع می شود

1403/1/2

بساط تقلب در کال آف دیوتی جمع می شود


Call of Duty موضعی قوی در برابر تقلب در بازی های خود اتخاذ کرده است. اخیراً یک ارائه دهنده تقلب معروف به Interwebz اخطارهای قانونی دریافت کرده و تصمیم گرفته است خدمات خود را متوقف کند. آن‌ها در توییتر اعلامیه‌ای صادر کردند و اعلام کردند که دیگر فعالیت نخواهند کرد، و اذعان داشتند که اگرچه ممکن است برخی از بازیکنان به دلیل اعتماد به آنها ناامید شوند، تعطیلی بهترین اقدام بود.

 
 CharlieINTEL، یک چهره برجسته در جامعه Call of Duty نیز از طریق توییتر درباره این وضعیت اظهار نظر کرد و از بسته شدن ارائه دهنده تقلب با گفتن "خوشبخت" ابراز خرسندی کرد.

ارائه دهنده تقلب در بیانیه خود اشاره کرده است که آنها یک اخطار قانونی دریافت کرده اند که خواستار توقف تولید محصول خود شده است. آنها با استناد به گزینه های جایگزین محدودی که برایشان در دسترس است، ادعا کردند که از این اخطار پیروی کرده اند.

به‌جای ابراز ناراحتی، به نظر می‌رسید که جامعه از خاموش شدن ارائه‌دهنده تقلب مطلع شود و آن را یک مشکل جدی در Call of Duty تشخیص دهد. تقلب مسابقات آنلاین را مختل می کند و تلاش بازیکنان صادق را باطل می کند.

در حالی که این توسعه نشان دهنده یک پیشرفت مثبت است، هنوز هم ارائه دهندگان تقلب دیگری در اینترنت برای Call of Duty وجود دارند که بازیکنان امیدوارند به زودی تعطیل شوند. با این وجود، مشاهده سقوط یک ارائه دهنده تقلب دیگر گامی در مسیر درست است و بازیکنان مشتاقانه منتظر انتشار Call of Duty Mobile هستند.

 

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.