ندای وظیفه جنگ مدرن 3 فصل 2 معرفی شد: همکاری وارهمر

1402/12/15

ندای وظیفه جنگ مدرن 3 فصل 2 معرفی شد: همکاری وارهمر


هجوم اکتیویژن به دنیای Warhammer 40,000 نقطه عطف مهمی در تاریخ بازی است. برای اولین بار، طرفداران هر دو فرنچایز شاهد یک همکاری پیشگامانه خواهند بود زیرا Call of Duty: Modern Warfare III Season 2 دنیای شگفت انگیز Warhammer 40,000 را معرفی می کند. با وبسایت بازی های موبایل گیمرز همراه باشید.

 
 


جهان نمادین مینیاتوری Wargaming Workshop Games همیشه منبع غنی الهام برای بازی های ویدیویی بوده است. با این حال، قبلاً هرگز در چنین مقیاس بزرگی توسط نیروگاهی مانند اکتیویژن کاوش نشده بود. این همکاری ویژه نوید نشان دادن خلاقیت و نوآوری بی نظیر توسعه دهندگان Call of Duty را فراتر از مرزهای سنتی دنیای Warhammer 40000 می دهد.

آنچه در مورد بازی های Warhammer 40000 در گذشته می دانید را فراموش کنید. این همکاری نشان‌دهنده یک مسیر جدید و جسورانه است و به بازیکنان تجربه‌ای را ارائه می‌دهد که برخلاف آنچه قبلاً در عناوینی مانند Warhammer 40,000: Boltgun یا Warhammer 40,000: Space Marine 2 دیده شده بود. آماده شوید تا در یک فصل جدید هیجان‌انگیز شیرجه بزنید زیرا Activision مرزهای ga را دوباره تعریف می‌کند. برتری با Warhammer 40,000.

تمام این جزئیات هیجان انگیز در آخرین به روز رسانی وبلاگ Call of Duty برای فصل 2 رونمایی شده است.

قبل از هر چیز، آماده باشید تا در طول Warhammer 40,000: For the Emperor وارد چکمه های تفنگداران فضایی شوید! رویداد، از 13 تا 27 مارس برگزار می‌شود. در طول این رویداد، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت که مجموعه‌ای از جوایز فریبنده را کسب کنند:

- برچسب سلاح "مهر تفتیش عقاید".
- عکس برگردان بزرگ "Know No Fear".
- نشان "برای امپراتور".
- طلسم سلاح "نفرت درست".
- پوست تاکتیکی نارنجک "Psyk-out".
- کارت تلفن متحرک "Sons of Sanguinius".
- کارت تلفن "مارش برای ماکراژ".
- نشان متحرک "بی گناهی چیزی را ثابت نمی کند".
- صفحه بارگیری "Adeptus Astartes".
- طرح سلاح "Righteous Storm" WSP-9 SMG.

آماده شوید تا خود را در دنیای Warhammer 40000 غوطه ور کنید که قبلاً هرگز نبوده است و از فرصت استفاده کنید و این جوایز انحصاری را در طول رویداد دریافت کنید!

برای پوشیدن زره قدرتمند تفنگداران فضایی در حالت چند نفره موقت هیجان انگیز به نام Juggernosh آماده شوید. در این حالت، بازیکنان می‌توانند بین حالت‌های بازی Kill Confirmed و Domination انتخاب کنند. با شیرجه رفتن در نزاع، لباس‌های فوق‌العاده Ultramarine به شما مجهز می‌شود که دارای همان قابلیت‌های Juggernaut Recon Killstreak هستند.

علاوه بر این، به‌عنوان یک اولترامارین، شما توانایی منحصربه‌فردی برای اجرای مانورهای بیهوشی و آسیب‌دیدگی منطقه‌ای اثر مخرب با پرش از ارتفاعات بزرگ خواهید داشت. در این حالت با سوخت آدرنالین، تنها پشتیبانی هوایی Killstreaks قابل دسترسی خواهد بود، و به شما اجازه می‌دهد برای از بین بردن دشمنان و تسلط بر میدان نبرد، تنها به قدرت خود تکیه کنید. برای اقدام شدید آماده شوید زیرا قدرت تفنگداران فضایی را مانند قبل تجربه نکرده اید!

به عنوان یک Ultramarine، شما دارای توانایی منحصر به فردی برای از بین بردن زره های دشمنان افتاده به عنوان زره های خود هستید، به شما این امکان را می دهد که در برابر آسیب های بیشتر مقاومت کنید، به خصوص در هنگام هدف گرفتن از سر. این حالت‌ها همچنین به شما این مزیت را می‌دهند که بتوانید نوارهای سلامتی دشمنان خود را ببینید و بینش‌های تاکتیکی مهمی را ارائه دهید. علاوه بر این، شما از Chainsword قدرتمند استفاده خواهید کرد، یک سلاح غوغایی با یک ضربه که در مرکز نقشه قرار دارد.

برای کسانی که به دنبال آراستن دائمی خود در پوسته های Ultramarine هستند، بسته Tracer Pack: Warhammer 40,000 Space Marines، Ultramarines "انتقام Ultramar" و "Bal's Wrath" Blood Angels Space Marine Juggernaut Recon Killstreak Skins را ارائه می دهد.

علاوه بر این، بسته Tracer Pack: Warhammer 40,000 Sisters of Battle Bundle با پوست اپراتور "Battle Sister" و بسته Tracer Pack: Warhammer 40,000 Astra Militarum که شامل پوسته اپراتور Cadian Kaskrin می شود نیز وجود دارد. هر یک از این بسته‌ها با مجموعه‌ای از سلاح‌ها، نقشه‌های سلاح، و آیتم‌های مضمون اضافی و پاداش‌هایی که از دنیای Warhammer 40000 الهام گرفته‌اند، کامل می‌شود.

این بدون شک مجموعه ای هیجان انگیز از پیشنهادات است که به فصل 2 عمق و غوطه وری می بخشد که طرفداران Warhammer 40000 مشتاقانه می توانند آن را پیش بینی کنند.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.