Call of Duty در 2024 ممکن است همه چیز را تکان دهد

1403/1/5

Call of Duty در 2024 ممکن است همه چیز را تکان دهد


در حالی که یک اعلامیه یا تایید رسمی هنوز در انتظار است، با توجه به برنامه ثابت انتشار سالانه فرنچایز که در دو دهه گذشته در نظر گرفته شده است، به احتمال زیاد Call of Duty قسمت جدیدی در سال 2024 دریافت خواهد کرد. علاوه بر این، شایعات و درزهای زیادی در مورد عنوان آینده Call of Duty منتشر شده است. با گیمرز همراه باشید.

 
 طبق این اطلاعات فاش شده، ظاهراً عنوان نسخه پیش‌بینی‌شده در سال ۲۰۲۴ Call of Duty: Black Ops Gulf War است. گزارش‌ها حاکی از آن است که نرم‌افزار Raven در توسعه حالت کمپین بازی پیشرو خواهد بود. گمانه زنی ها نیز در مورد تغییرات قابل توجه در قالب کمپین، به طور بالقوه شامل عناصر گیم پلی مشارکتی، فراوان است.

مانند هر درز و شایعه دیگری، ضروری است که این اطلاعات را تا زمانی که به طور رسمی تایید شود، با کمی نمک در نظر بگیرید. با این حال، با توجه به سوابق این فرنچایز و گمانه زنی های فراوان پیرامون انتشار آینده، طرفداران احتمالاً می توانند انتظار اضافه شدن هیجان انگیز دیگری به سری Call of Duty در سال 2024 را داشته باشند.

در ماه فوریه، شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه کمپین بازی بعدی Call of Duty از فرمت خطی سنتی سری خارج می‌شود و تجربه‌ای در جهان باز ارائه می‌دهد. این تغییر احتمالی نشان دهنده انحراف قابل توجهی از اقساط قبلی است. علاوه بر این، گمانه زنی ها نشان می دهد که بازی در طول جنگ خلیج فارس روی می دهد و به بازیکنان این فرصت را می دهد تا با استفاده از وسایل نقلیه مختلف و ایستگاه های بازرسی سریع در میدان نبرد عبور کنند.

علاوه بر این، شایعات حاکی از آن است که ماموریت‌های بازی Call of Duty در مقایسه با عناوین قبلی دچار تغییرات اساسی خواهند شد. در حالی که هیچ یک از این جزئیات به طور رسمی توسط اکتیویژن یا هر منبع معتبر دیگری تایید نشده است، گمانه زنی های بیشتر حاکی از تاریخ انتشار احتمالی بازی در اکتبر است، اگر واقعا بازی در حال توسعه باشد.

مانند همه شایعات، مهم است که با احتیاط به این اطلاعات تا زمان اعلام رسمی نزدیک شوید. با این حال، چشم انداز یک تجربه جهان باز Call of Duty که در طول جنگ خلیج فارس اتفاق می افتد، بدون شک علاقه طرفدارانی را که مشتاق دیدن این فرنچایز به روش های جدید و هیجان انگیز هستند، برانگیخته است.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.