بازی کال آف دیوتی: توضیحاتی درباره حالت گان فات

1402/9/16

بازی کال آف دیوتی: توضیحاتی درباره حالت گان فات


بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 و فصل 1 Warzone به تازگی منتشر شده است و یک آپدیت مورد انتظار را به همراه دارد. در حالی که کانون توجه نقشه جدید Warzone Urzikstan است، علاقه مندان به بازی های چند نفره چیزهای زیادی برای هیجان دارند.با سایت بازی کامپیوتری همراه باشید. این به‌روزرسانی سلاح‌های تازه، یک پاس نبرد مملو از جوایز فریبنده و بازگشت یک حالت بازی آشنا را معرفی می‌کند: Gunfight. چه یک بازیکن تازه وارد در حالت باشید یا یک بازیکن باتجربه، در اینجا خلاصه ای از نحوه عملکرد Gunfight در Modern Warfare 3 آورده شده است.

 
 Gunfight اولین بازی خود را در Modern Warfare 2019 انجام داد و به سرعت مورد علاقه طرفداران قرار گرفت و از آن زمان در عناوین مختلف Call of Duty ظاهر شد. اکنون، با بازگشت آن در Modern Warfare 3، بازیکنان می توانند بار دیگر خود را در اکشن شدید و سریعی که این حالت بازی منحصر به فرد را تعریف می کند غوطه ور کنند.
در Modern Warfare 3، Gunfight یک حالت بازی پویا است که دو تیم دو نفره را در مسابقات شدید و مبتنی بر دور در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. تیم ها مجهز به بارگیری های تصادفی یکسانی هستند که هر دو راند تغییر می کنند و عنصر غیرقابل پیش بینی را به هر مسابقه اضافه می کنند.

راندها سریع هستند و تنها 40 ثانیه طول می کشد و در طی آن تیم ها باید برای حذف حریفان خود تلاش کنند. در حالی که حذف هدف اصلی است، شرایط پیروزی متعددی وجود دارد. اگر تایمر تمام شود و هر دو تیم همچنان ایستاده باشند، یک پرچم اضافه وقت به مدت 10 ثانیه روی نقشه ظاهر می شود. تیمی که پرچم را تصاحب کند یا تیم حریف را در این وقت اضافه حذف کند، دور را تضمین می کند. اگر هیچ یک از تیم ها در وقت اضافه به پیروزی نرسند، دو نفری که بیشترین سلامتی باقی مانده را دارند پیروز ظاهر می شوند. بازی کلی توسط اولین تیمی که به 6 راند می رسد برنده می شود و یک عنصر استراتژیک را به تجربه سریع Gunfight اضافه می کند.

با شروع فصل 1 در Modern Warfare 3، چرخش نقشه Gunfight دارای پنج عرصه متنوع است. در میان آنها، Training Facility به عنوان یک افزونه جدید متمایز می شود و تجربه ای جدید و منحصر به فرد از Gunfight را به بازیکنان ارائه می دهد. در همین حال، بازیکنان باتجربه مناظر آشنای Shipment، Alley، Blacksite و Exhibit را که از Modern Warfare 2 به جلو آورده شده است، می شناسند.

با پیشروی فصل، همیشه این امکان وجود دارد که نقشه‌های اضافی به چرخش Gunfight راه پیدا کنند، که نوید ادامه هیجان و تنوع را برای بازیکنان در به‌روزرسانی‌های آینده می‌دهد.

اکنون با داشتن تمام جزئیات ضروری در مورد نحوه پیمایش در Gunfight، به خوبی برای رویارویی با هر حریفی در مسابقه افتتاحیه خود آماده هستید. خود را با استراتژی، سازگاری و رفلکس های تیز تجهیز کنید و در نبردهای شدیدی که در انتظار شما هستند شیرجه بزنید. در اولین رویارویی با سلاح گرم موفق باشید، و باشد که مهارت های شما شما را به پیروزی برساند!

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.