Capcom ممکن است امسال روند Resident Evil را بشکند

1403/2/15

Capcom ممکن است امسال روند Resident Evil را بشکند


هیجان محسوسی در بین طرفداران وجود دارد زیرا آنها مشتاقانه منتظر حرکت بعدی Capcom برای فرانچایز Resident Evil هستند. آیا بازسازی دیگری خواهد بود یا قسمت اصلی بعدی؟ انتظارات کاملاً محسوس است و بسیاری نمی‌دانند که آیا سال 2024 یک بازی جدید Resident Evil را به ارمغان خواهد آورد یا خیر.

 
 تا زمانی که Gamerant اوایل امروز گزارش داد که متوجه شدم بازی‌های Resident Evil یک برنامه زمان‌بندی قابل توجه عرضه را حفظ کرده‌اند و بازی‌ها تقریباً سالیانه از زمان شروع این فرنچایز وارد بازار می‌شوند. در حالی که هر نسخه یک عنوان اصلی پرفروش نبوده است، اما نسخه‌های فرعی و جزئی وجود داشته است که باعث می‌شود طرفداران با محتوای تازه‌ای با مضمون زامبی‌ها درگیر شوند.

از سال 2019، جریان ثابتی از بازی های Resident Evil در قفسه ها وجود دارد. هر سال پس از انتشار نسخه بازسازی شده Resident Evil 2، طرفداران چیزی برای فرو بردن در آن پیدا می‌کنند. آخرین افت، بازسازی Resident Evil 4 در سال 2023 بود، اما فراتر از آن، افق نامشخص است.

گزارش‌های امروزی حاکی از آن است که نسخه اصلی بعدی ممکن است تا سال آینده وارد صحنه نشود، و ما را به این فکر می‌اندازد که آیا یک بازسازی می‌تواند این شکاف را قبل از پایان سال 2024 پر کند. در غیر این صورت، Capcom مجموعه‌ای از نسخه‌های سالانه خود را خواهد شکست. شاید تیم های توسعه به زمان بیشتری نیاز داشته باشند تا پروژه های خود را برای راه اندازی سال 2024 بررسی کنند.

خوشبختانه، حتی بدون قسط Resident Evil در سال جاری، بازی‌های ترسناک بقا دیگری نیز وجود دارد که خون ما را به جریان می‌اندازد. بازسازی Silent Hill 2 در دست ساخت است و نوید یک برداشت تازه از IP محبوب کونامی را می دهد. علاوه بر این، SFB Games برای انتشار بازی Crow Country آماده می‌شود و دوز دیگری از گیم‌پلی کلاسیک ترسناک بقا را به بازیکنان ارائه می‌دهد. بنابراین نترسید، 2024 هنوز هم سهم خود را از ماجراهای شبح آور برای شیرجه زدن دارد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.