در داستان بازی Dead Space 3 تغییراتی ایجاد خواهد شد

1402/8/9

در داستان بازی Dead Space 3 تغییراتی ایجاد خواهد شد


زمانی که سری Dead Space برای اولین بار به بازار بازی معرفی شد، طرفداران اختصاصی را مجذوب خود کرد. با این حال، انتشار Dead Space 3 نقطه عطفی بود که باعث شد برخی از طرفداران قدیمی از این فرنچایز فاصله بگیرند. این قسمت به طور قابل توجهی از ریشه های ترسناک خود فاصله گرفت و رویکردی عمل محورتر را پذیرفت.با سایت بازی کم حجم همراه باشید. متأسفانه، این تغییر با طرفداران اصلی طنین انداز نشد و نتوانست طرفداران جدید کافی برای توجیه ادامه سریال جذب کند. Dead Space 3 به گوسفند سیاه این فرنچایز تبدیل شد و در نهایت به وقفه طولانی مدت این IP نمادین کمک کرد.

 
 خروج از ژانر ترسناک در Dead Space 3 یک ناامیدی بزرگ برای طرفداران قدیمی بود و چاک بیور، تهیه کننده اصلی داستان Dead Space، دلایل این تغییر را روشن کرده است. در گفتگو با پادکست CaptainBibo، چاک بیور فاش کرد که تیم سازنده در ابتدا از ایجاد یک بازی ترسناک منع شده بود. در عوض، تمرکز بر همسویی با روندهای رایج آن زمان و هدف قرار دادن مخاطبان گسترده تر از طریق یک رویکرد کنش محور بود.

به سرعت به زمان حال بروید و مجموعه Dead Space در حال بازگشت با یک بازسازی است. چاک بیور، با انعکاس این احیاء، تمایل خود را برای بازسازی اساسی Dead Space 3 در صورت داشتن فرصت ابراز کرد. در حالی که اطلاعات اصلی دست نخورده باقی می ماند، تقریباً هر چیز دیگری دستخوش تغییرات اساسی خواهد شد. این شامل روابط دوباره شخصیت‌ها، حذف مثلث عشقی شامل آیزاک، الی و رابرت و بازگشت به تاکید بر آیزاک به‌عنوان یک راوی متلاشی‌تر و غیرقابل اعتمادتر است. قابل ذکر است، برخی از مکانیک ها و ویژگی هایی که چاک برای آنها ارزش قائل است، مانند چشم انداز بصری دوگانه بر اساس شخصیت در حال بازی، در یک بازسازی حفظ خواهند شد.

گام اشتباه Dead Space 3 ممکن است به طور موقت این فرنچایز را متوقف کرده باشد، اما بازسازی Dead Space اصلی علاقه دوباره به سریال ترسناک را برانگیخته است. در حالی که ما یک بازسازی دریافت کرده ایم، طرفداران مشتاقانه منتظر آینده این IP نمادین هستند. اگرچه یک بازسازی احتمالی Dead Space 3 هنوز در افق است، بازسازی Dead Space 2023 که توسط Motive Studios ساخته شده است، در 27 ژانویه 2023 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی منتشر شد. اگر به دنبال بینش عمیق‌تری در مورد بازسازی هستید، می‌توانید پوشش جامع «قبل از خرید» ما از بازی را در ویدیوی تعبیه‌شده زیر تماشا کنید. با بازگشت فرانچایز Dead Space به ریشه های خود، وحشت و هیجان را در آغوش بگیرید.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.