Deliverance 2 اعلام شد، امسال منتشر می شود

1403/1/31

Deliverance 2 اعلام شد، امسال منتشر می شود


Kingdom Come: Deliverance 2 به تازگی رونمایی شده است و قرار است تا اواخر امسال بر روی جدیدترین پلتفرم های بازی: PS5، Xbox Series و PC منتشر شود.

 
 پس از شش سال پیش، Kingdom Come: Deliverance قلب گیمرها را تسخیر کرد. از آن زمان، استودیو Warhorse در مورد سرمایه گذاری بعدی خود سخت صحبت کرده است. با این حال، با توجه به اینکه بازی اصلی طرفداران را روی صندلی های خود رها کرد، گمانه زنی ها به طور طبیعی به سمت احتمال یک دنباله تبدیل شد.

اخیراً، استودیو Warhorse با نمایش پروژه آینده خود و تایید اعلامیه 18 آوریل، هیجان را برانگیخت. خوب، گمانه زنی ها اکنون می تواند متوقف شود، زیرا Warhorse تلاش بعدی خود را پرده برداری کرده است: Kingdom Come: Deliverance 2. این قسمت هنری را باز می گرداند و بازیکنان را به دنیای فریبنده بوهمیا در سال 1403 باز می گرداند.

تریلر افشاگری Kingdom Come: Deliverance 2 را به نمایش می‌گذارد که تجربه غوطه‌ورانه قرون وسطایی را با تأکید زیادی بر تلاش هنری برای انتقام‌جویی به نمایش می‌گذارد. در طول یک جریان مطبوعاتی قبل از افشای، Warhorse بیان کرد که این دنباله نمایانگر چشم انداز آنها از شش سال پیش است که اکنون به لطف منابع و تجربه پیشرفته کاملاً تحقق یافته است.

با Kingdom Come: Deliverance 2 تجربه‌ای گسترده‌تر را پیش‌بینی کنید. با پنج ساعت کات سین در مقایسه با سه صحنه اصلی، و یک نقشه جهانی تقریباً دو برابر وسیع‌تر، بازیکنان می‌توانند منتظر مناظر خیره‌کننده و شیرجه عمیق‌تر به این دنیای دقیق‌تر باشند.

در Kingdom Come: Deliverance 2، شخصیت هنری اکنون به طور قابل توجهی قابل شخصی سازی است و به بازیکنان این فرصت را می دهد تا شخصیت خود را به عنوان یک شوالیه قهرمان، یک دزد حیله گر، یک شرور جذاب و غیره شکل دهند. سیستم جرم و جنایت اصلاح شده تضمین می کند که NPC ها به طور پویا به اقدامات شما واکنش نشان می دهند، حتی اگر تصمیم دارید با لباس تولد خود در شهر قدم بزنید. علاوه بر این، بازیکنان از کمان های ضربدری و سلاح های گرم اولیه استفاده می کنند و لایه های جدیدی از استراتژی را به گیم پلی اضافه می کنند.

در حالی که تاریخ یا پنجره خاصی در طول رونمایی فاش نشده است، Kingdom Come: Deliverance 2 برای عرضه در سال 2024 برای کنسول های نسل فعلی و رایانه شخصی تایید شده است. خوشبختانه، انتظار برای شیرجه زدن به این دنباله بسیار مورد انتظار نباید خیلی طولانی باشد.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.