کارگردان بازی اساسینز کرید میریج ایده های بیشتری برای داستان باسم دارد

1403/2/6

کارگردان بازی اساسینز کرید میریج ایده های بیشتری برای داستان باسم دارد


مدیر خلاق Assassin’s Creed Mirage مشتاق است تا عمیق‌تر در روایت Basim کاوش کند و راه‌هایی را برای گسترش جستجو کند. اگرچه هیچ برنامه فوری برای DLC در بازی موجود وجود ندارد، اما امکان ادامه سفر Basim همچنان موضوع بحث است.

در طی یک Reddit AMA، استفان بودون به ادامه بالقوه داستان Basim اشاره کرد و در عین حال تأکید کرد که Mirage به عنوان یک تجربه مستقل و بدون DLC در نظر گرفته شده است. او گفت: «ما از استقبال میراژ خرسندیم. "در حالی که در حال حاضر هیچ برنامه محتوایی پس از عرضه وجود ندارد، ما ایده های جالبی در مورد چگونگی طولانی کردن روایت باسیم داریم."

همانطور که توسط VGC گزارش شده است، Boudon همچنین نشان داد که Ubisoft هیچ به روز رسانی مهمی را برای بازی برنامه ریزی نمی کند. او افزود: "ما هیچ برنامه ای برای به روز رسانی های مهم نداریم، اما به نظارت بر بازی و گوش دادن به بازخورد بازیکنان ادامه خواهیم داد." این نشان می‌دهد که اگر قرار بود ادامه‌ای وجود داشته باشد، احتمالاً به صورت دنباله‌ای خواهد بود، اگرچه هنوز تایید نشده است. وقتی از او پرسیده شد که آیا روی بازی دیگری کار خواهد کرد یا خیر، بودون نسبت به این احتمال ابراز علاقه کرد.

بودون تاکید کرد: «گفتن داستان بزرگ شدن باسیم برای ما فوق‌العاده ارزشمند بود، بنابراین قطعاً بله، ما چیزهای بیشتری برای کشف با باسیم داریم. "با این حال، ایجاد یک بازی در چنین محدودیت هایی چالش برانگیز است. به عنوان یک تیم، ما نیز مشتاق ورود به سرزمین های جدید و لذت بردن از آزادی خلاقانه تر هستیم."

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.