Dragon's Dogma 2 بالاخره به لطف طرفداران قفل شد

1403/1/10

Dragon's Dogma 2 بالاخره به لطف طرفداران قفل شد


Dragon's Dogma 2، بسیار شبیه به نسخه قبلی خود، با سیستم دوربین دستی خود چالشی را ارائه می دهد، که می تواند برای برخی از بازیکنان یک مشکل ساز باشد. با این حال، به لطف تلاش موددرها، اکنون راه حلی در قالب یک افزونه قابل دانلود برای بازیکنان رایانه شخصی در دسترس است.

 
 این ماد که "Lock-On Combat" نام دارد و توسط alphaZomega توسعه یافته است، تجربه گیم پلی را با اجرای یک ویژگی lock-on افزایش می دهد. با فشار دادن روی چوب آنالوگ سمت راست، بازیکنان می توانند تمرکز خود را روی دشمن فعلی خود حفظ کنند. علاوه بر این، مانور Thief Dodge را می توان با دو بار ضربه زدن روی دکمه دایره اجرا کرد. این مد همچنین تنظیمات قابل تنظیمی را برای تنظیم فاصله دوربین از شخصیت ارائه می کند و شامل یک گزینه حرکت آهسته برای مبارزان می باشد.

برای استفاده از مود، بازیکنان ابتدا باید REFramework و _ScriptCore را نصب کنند. alphaZomega استفاده از Fluffy Mod Manager را برای یک فرآیند راه‌اندازی ساده، همراه با راهنمای نصب ارائه شده در صفحه mod، توصیه می‌کند.

پس از نصب، یک تب جدید "Lock On Combat" در منوی REFramework ظاهر می شود که به تنظیمات مختلف دوربین مانند سرعت دریفت، فاصله و میدان دید دسترسی می دهد. با این حال، به بازیکنان توصیه می‌شود «ردیابی دوربین» و «تنظیم خودکار» را در بازی غیرفعال کنند تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی در مورد لرزش جلوگیری شود.

علاوه بر این، این مود امکان سفارشی‌سازی کلیدهای میانبر را فراهم می‌کند و بازیکنان را قادر می‌سازد تا کنترل‌ها را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنند. خواه ضربه زدن به چوب آنالوگ مناسب باشد یا نگه داشتن L1 برای قفل موقت، کاربران می توانند ورودی ها را متناسب با سبک پخش خود تنظیم کنند.

از زمان آپلود اخیر خود، این مد توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است و تنها در یک روز بیش از 20000 بازدید و نزدیک به 3000 بارگیری منحصر به فرد را به خود اختصاص داده است. بدیهی است که بسیاری از طرفداران Dragon's Dogma مشتاقانه منتظر چنین راه حلی بوده اند.

در حالی که برخی مقایسه‌ها با Dark Souls در گذشته انجام شده است، تقاضا برای بهبود مکانیک دوربین در Dragon's Dogma از اولین قسمت ادامه داشته است و این مد این نیاز را برای بسیاری از بازیکنان برآورده می‌کند.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.