توسعه دهندگان Dune Awakening قول می دهند که لور را دست نخورده نگه دارند

1402/12/19

توسعه دهندگان Dune Awakening قول می دهند که لور را دست نخورده نگه دارند


Funcom بیان کرده است که در آینده بقای جهان باز MMO Dune Awakening، داستان غنی دنیای Dune همچنان در درجه اول باقی خواهد ماند و تضمین می کند که گیم پلی جذاب داستان پیچیده را تحت الشعاع قرار نمی دهد. علیرغم شک و تردیدهای طرفداران قدیمی و بازیکنان آینده نگر با شروع پیش نمایش بازی، جوئل بایلوس، مدیر خلاق، از این فرصت استفاده کرده و در مصاحبه با PCGamesN مسیر بازی را روشن کرده است.

بایلوس بر اهمیت طرفداران گسترده Dune تأکید کرد و محبوبیت آن را به عمق و پیچیدگی جهان آن نسبت داد. بایلوس توضیح داد: "Dune مخاطبان زیادی از طرفداران اصلی دارد، زیرا جهان بسیار جالبی است، بنابراین برداشت من از بازی همیشه این است که سعی کنم و از داستان شروع کنم." این رمان به دلایلی پرفروش‌ترین رمان علمی تخیلی تمام دوران است. هر تصمیم مکانیکی که در بازی می‌گیریم معمولاً از یک انتخاب متفکرانه و عمدی در مورد داستان‌ها یا زمانی که نیاز به تغییر چیزها و چرایی آن داریم، ناشی می‌شود.

بایلوس گفت: "در این مصاحبه، بایلوس هدف ما را برای بازیکنان بیان کرد که به راحتی دوستان خود را پیدا کنند یا ارتباطات جدید را به سرعت در بازی ایجاد کنند." جدا از سیستم صنفی، بازی مجموعه‌ای از تعاملات اجتماعی از جمله چت، احساسات، صدای مجاورت با کنترل‌های مسدودکننده قابل تنظیم، تجارت و هاب بازیکن را ارائه می‌دهد.

در چند وقت اخیر، فرنچایز Dune تجدید حیات قابل توجهی در فرهنگ عامه تجربه کرده است، همزمان با اکران Dune: Part 2 در سینماها در تاریخ 1 مارس. در حالی که Dune Awakening در حال حاضر فاقد تاریخ انتشار مشخصی است، بازیکنان می توانند برای یک نسخه بتا بسته در وب سایت رسمی Funcom ثبت نام کنند.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.