بازی فوتبال EA Sports FC 24 تغییرات زیادی را اعمال می کند

1402/4/28

بازی فوتبال EA Sports FC 24 تغییرات زیادی را اعمال می کند


با توجه به نینتندو سوییچ، دیدن نحوه برخورد برخی از توسعه دهندگان/ناشران با آن نسبت به سایر سیستم ها بسیار آسان است. اگر آنها از طرفداران سوییچ هستند، تمام تلاش خود را می کنند تا بازی بر روی سیستم بدرخشد و نتایج خود گویای این موضوع هستند. اگر آن‌ها کنسول را به‌عنوان نوعی «گرفتن پول نقد» از طریق تعداد افرادی که صاحب یک کنسول هستند ببینند، یک پورت یا عنوان نیمه کاره انجام می‌دهند و فقط امیدوارند که برای پوشش هزینه‌ها کافی باشد. EA Sports FC 24 ممکن است عنوانی باشد که این تصور را تغییر دهد.با وبسایت گیمرز همراه باشید.

در گذشته، عناوین فیفا روی سوییچ وجود داشته است، اما آنها هم در حالت بصری و هم از نظر گیم پلی محدود بودند، و گاهی اوقات به بدترین شکل احساس می شود که یک بازی کاملاً متفاوت است. اما همانطور که جان شپرد از EA به IGN گفته است، با EA Sports FC 24، وضعیت متفاوت خواهد بود. او در گفتگوی خود خاطرنشان کرد که سوییچ تمام حالت‌های موجود را خواهد داشت:

 

 
 

 «این بازی همه حالت‌ها را خواهد داشت. این گیم پلی ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 بیشتر از گیم پلی آخرین نسل پلی استیشن 5 است. چند تفاوت وجود دارد، فقط به دلیل سخت افزار، اما بازی عالی اجرا می شود."

درست است، ما قبلاً چنین صحبت‌هایی را شنیده‌ایم، اما به نظر می‌رسد که آن‌ها تلاش می‌کنند تا بازی را روی سوییچ برخشانند. در واقع، شپرد گفت که در حالی که مدتی طول کشید تا این تغییرات برای این بازی رخ دهد، EA موتور فراستبایت خود را به خوبی روی سیستم اجرا  خواهد کرد و این باعث خوشحالی تیم و نینتندو شده است:

«چندین سال گذشته است، فقط سعی می‌کنم آن را به خوبی روی سوییچ اعمال کنم. چندی پیش در حال بررسی آن با نینتندو بودیم. همه واقعاً در مورد آن هیجان زده هستند. این یک همکاری نه تنها با FC، بلکه در سراسر EA بود. برای اینکه همه چیز روی سوییچ کار کند، مجبور شدیم از پشتیبانی 
فراستبایت زیادی استفاده کنیم. این یک دستاورد بزرگ است.

اگر این درست باشد، پس از انتشار به راحتی می توان فروش را افزایش داد. به یاد بیاورید که این اولین بار است که EA Sports یک بازی فوتبال را بدون برند فیفا عرضه می کند. آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که در اولین تلاش خود "گل می زنند" وگرنه قربانی چیزهای خاصی می شوند. داشتن هر سیستمی که بازی روی آن کار می‌کند، بخش بزرگی از دنیای بازی است.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.