به گفته تاد هاوارد، ساخت سریال تلویزیونی الدر اسکرول بعید است

1403/1/23

به گفته تاد هاوارد، ساخت سریال تلویزیونی الدر اسکرول بعید است


در اولین نمایش سری جدید Fallout در لس آنجلس، IGN با تاد هاوارد صحبت کرد تا در مورد پتانسیل اقتباس های آینده صحبت کند. هاوارد در مورد پروژه های اضافی ابراز عدم اطمینان کرد و طرفداران The Elder Scrolls را ناامید کرد.

"من نمی دانم. چیزی در کار نیست همه درباره الدر اسکرولز می پرسند و من نیز مدام نه می گویم. جالب اینجاست که هاوارد در ابتدا ایده سریال Fallout را نیز رد کرد.

علیرغم اولین بازی اخیر، Fallout قبلاً برای فصل دوم تأیید شده است. فصل آینده قرار است پس از پیشنهاد سخاوتمندانه 25 میلیون دلاری مشوق های مالیاتی کمیسیون فیلم کالیفرنیا در کالیفرنیا فیلمبرداری شود.

هاوارد افزود: من نمی توانم آینده را پیش بینی کنم. اما این یکی از لذت‌بخش‌ترین پروژه‌هایی بوده است که من تا به حال بخشی از آن بوده‌ام، و ما از استقبال همه در استودیو هیجان زده‌ایم.»

مجموعه Fallout دارای بازیگرانی از جمله والتون گوگینز، آرون موتن و الا پورنل است. این سریال که توسط استودیو آمازون و با همکاری کیلتر فیلمز تهیه شده است، جاناتان نولان، معروف به خاطر کارش در دنیای Westworld شبکه HBO، و لیزا جوی از جمله عوامل اجرایی این سریال هستند.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.