بازی رایگان بعدی فروشگاه Epic Games اکنون در دسترس است

1402/12/1

بازی رایگان بعدی فروشگاه Epic Games اکنون در دسترس است


سال‌ها، ویترین دیجیتال آنلاین رایانه شخصی عمدتاً توسط Valve کنترل می‌شد. Steam، پلتفرم ارائه شده توسط Valve، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا عناوین زیادی از بازی‌های ویدیویی را برای کتابخانه‌های دیجیتالی خود جمع‌آوری کنند. علاوه بر این، Steam در طول زمان دچار تحول قابل توجهی شد و ویژگی‌هایی مانند اتصال به انجمن، فهرست آرزوها و دستاوردها را در خود جای داد. اگرچه سایر سرویس‌های رقیب ظاهر شدند، اما هیچ یک انگیزه کافی قانع‌کننده برای منحرف کردن کاربران از سلطه Steam ارائه نکرد.

صنعت بازی با ظهور فروشگاه Epic Games شاهد تحولی چشمگیر بود. Epic با حمایت مالی قابل توجه، استراتژی‌هایی را برای منحرف کردن گیمرها از Steam دنبال کرد. یکی از تاکتیک‌های کلیدی شامل تضمین قراردادهای انحصاری با ناشران و توسعه‌دهندگان بود. Epic با ارائه تقسیم درآمد سودمندتر، صاحبان حقوق را متقاعد کرد که بازی‌های خود را به‌طور انحصاری در فروشگاه Epic Games برای مدت زمان مشخصی منتشر کنند.

در حالی که این رویکرد با انتقاد برخی از گیمرهای رایانه شخصی مواجه شد، Epic از طریق روش دیگری به موفقیت قابل توجهی دست یافت: ارائه یک عنوان بازی رایگان به کاربران پلتفرم خود هر هفته.

بازیکنان فقط باید یک حساب رایگان فروشگاه Epic Games ایجاد کنند و یک نسخه از بازی را درخواست کنند، که به حساب آنها پیوند داده می شود و هر زمان که مایل به بازی باشند برای دانلود در دسترس خواهد بود. ما شاهد عرضه بازی‌های متعددی در گذشته بوده‌ایم، از سری بازی‌های Batman Arkham تا Grand Theft Auto V. حتی بهتر از آن این است که شما تمام هفته فرصت دارید تا یک نسخه از آن را درخواست کنید. بنابراین اگر روز انتشار اولیه را از دست دادید، هنوز تا پیشنهاد هفته بعد فرصت دارید. مطمئن شوید که این صفحه را نشانه گذاری کنید زیرا ما به به روز رسانی و نمایش عناوین بازی رایگان برای این هفته و هفته آینده ادامه خواهیم داد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.