بازی فال اوت 4 به زودی یک آپگرید را برای پلی استیشن دریافت می کند

1403/2/7

بازی فال اوت 4 به زودی یک آپگرید را برای پلی استیشن دریافت می کند


به روز رسانی اخیر روند ارتقا را برای کاربران Xbox و PC ساده می کند. بازیکنان رایانه شخصی می توانند بدون زحمت از طریق پلتفرم های Steam یا Epic Game Store، به سادگی با دسترسی به مشتری مربوطه خود و شروع ارتقاء از آنجا، ارتقاء دهند. در حالی که نسخه GOG در حال حاضر فاقد گزینه ارتقاء است، منابع نشان می دهند که به زودی در دسترس خواهد بود، همانطور که توسط Windows Central گزارش شده است.

 
 برای دارندگان ایکس باکس، ارتقا بدون هزینه اضافی انجام می شود. کسانی که این بازی را در ایکس باکس وان دارند، می‌توانند بدون هیچ هزینه‌ای به نسخه Xbox Series X|S به صورت رایگان منتقل شوند. به طور مشابه، دارندگان پلی استیشن که این بازی را در پلی استیشن 4 دارند، می توانند از ارتقاء رایگان نسخه پلی استیشن 5 لذت ببرند.

مشترکان Game Pass، در حالی که هزینه ماهانه پرداخت می کنند، مسلماً سودمندترین معامله را دریافت می کنند. Fallout 4 تنها کسری از کتابخانه گسترده آنها را تشکیل می دهد و هیچ هزینه اضافی برای نسخه ارتقا یافته متحمل نمی شود. این احتمال وجود دارد که مشترکین Game Pass که به حساب خود وارد شده اند قبلاً از این ارتقاء رایگان استفاده کرده باشند.

چشم انداز برای مشترکین پلی استیشن پلاس تغییر می کند، جایی که Fallout 4 در کتابخانه پلی استیشن پلاس قرار دارد. با این حال، مشترکین هنگام تلاش برای ارتقاء با مانعی مواجه شدند. Bethesda برای روشن شدن وضعیت از طریق توییتر وارد عمل شد.

اکانت رسمی استودیوی بازی سازی Bethesda در توییت اولیه خود در رابطه با این مشکل اظهار داشت:

ما متوجه سردرگمی‌هایی در مورد به‌روزرسانی رایگان نسل بعدی Fallout 4 برای اعضای PlayStation Plus Extra شده‌ایم. به‌روزرسانی نسل بعدی Fallout 4 از طریق کاتالوگ بازی‌های PlayStation برای اعضای PlayStation Plus Extra قابل دسترسی خواهد بود. ما از صبر شما به عنوان تیم قدردانی می‌کنیم. رسیدگی به این موضوع."

برای روشن شدن موضوع، مشترکین PlayStation Plus Extra در واقع واجد شرایط ارتقاء رایگان هستند. با این حال، Bethesda هنوز در مرحله نهایی کردن جزئیات است. هنگامی که طرفداران به دنبال توضیح بیشتر بودند، پشتیبانی مشتری Bethesda پاسخ داد:

"به‌روزرسانی نسل بعدی Fallout 4 برای اعضای PS+ Extra در دسترس خواهد بود. در حال حاضر، ما هیچ اطلاعاتی در مورد کاتالوگ PS5 یا PS+ Essentials نداریم."

ذکر این نکته ضروری است که تا قبل از این هفته، هیچ نسخه جداگانه ای از Fallout 4 برای پلی استیشن 5 وجود نداشت. نسخه ای که بازیکنان در دو سال گذشته در پلی استیشن 5 تجربه کرده اند، در واقع نسخه پلی استیشن 4 است که از طریق سازگاری با عقب اجرا می شود. در حالی که ممکن است بازیکنان از طریق این روش متوجه نرخ فریم بهبود یافته شده باشند، این ارتقا نشان دهنده یک پورت تمام عیار برای آخرین نسل کنسول است.

مطمئناً اشتراک PlayStation Plus Essential ویژگی های اساسی مانند بازی آنلاین و دسترسی به فروشگاه PlayStation را ارائه می دهد. با این حال، برای دسترسی به کاتالوگ بازی های پلی استیشن، که شامل Fallout 4 می شود، مشترکین باید به PlayStation Plus Extra ارتقا دهند.

برای مشترکین فعلی PlayStation Plus Extra، توصیه می‌شود از خرید یک نسخه جداگانه از Fallout 4 خودداری کنند. در حالی که به آنها اطمینان داده شد که مزایای مشابهی با گیمرهای ایکس باکس دارند، اگر اولویت یکسانی برای عرضه این ویژگی به آنها داده نشود، قابل درک است.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.