کهنه سربازان جدید Fallout وگاس در حال فریب دادن بازیکنان جدید به سمت مرگ هستند

1403/2/8

کهنه سربازان جدید Fallout وگاس در حال فریب دادن بازیکنان جدید به سمت مرگ هستند


Fallout دوباره محبوبیت خود را تجربه کرده است، تا حدی به لطف لوسی و خدمه اش که در لس آنجلس پسا آخرالزمانی در سریال تلویزیونی تحسین شده آمازون حرکت می کنند. این افزایش، بسیاری از تازه واردان را به این فرنچایز سوق داده است، اگرچه آنها اغلب مطمئن نیستند که از کجا شروع کنند. در حالی که Fallout: New Vegas اغلب به عنوان اوج این سری مورد ستایش قرار می گیرد، شایان ذکر است که برخی از گوشه های طرفداران می توانند کمتر از آن استقبال کنند.

 
 اخیراً، روندی از افراد به وجود آمده است که بازیکنان جدید را تشویق می‌کنند تا با Fallout: New Vegas شروع کنند، اما با یک چرخش بی‌رحمانه. این روح‌های بداخلاق، تازه‌واردان ناآگاه را به سوی کواری جونکشن هدایت می‌کنند و به آنها وعده ثروت و تجهیزات قدرتمند می‌دهند. با این حال، آنچه در آنجا در انتظار آنها است گنج نیست، بلکه خطر و سختی است.

Veterans of Fallout: New Vegas بدون شک با Quarry Junction آشنا هستند، که به خاطر فراوانی Deathclaws های مهیب و سایر تهدیدات مرگبار مانند Cazador معروف است. علیرغم علائم هشدار دهنده متعددی که خطر را نشان می دهد، فریب وعده های غریبه های آنلاین مانند کاربر توییتر HyIianscarlet برای افراد بی احتیاط آسان است. با نادیده گرفتن توصیه های احتیاطی، ممکن است ناخواسته مستقیماً وارد یک موقعیت خطرناک شوند و با عذاب خاصی روبرو شوند.

طنز بازی Fallout: ظلم و ستم پایگاه بازیکنان وگاس جدید با مهربانی متضاد موجود در جامعه گسترده تر Fallout برجسته می شود. به عنوان مثال، پایگاه طرفداران Fallout 76 را در نظر بگیرید، که در تضاد کامل قرار دارد. در اینجا، بازیکنان کهنه کار برای حمایت از تازه واردان تلاش می کنند و لوازم ضروری مانند Stimpacks را به وفور ارائه می دهند. با وجود اینکه تنها بازی Fallout با عناصر چند نفره و PvP است، انجمن Fallout 76 نمونه ای از سخاوت و رفاقت است و از بازیکنان جدید با آغوش باز استقبال می کند.

کاربر Reddit Armplt تنها یک نمونه از سخاوت رایج در جامعه Fallout 76 است. آنها اخیراً یک عمل محبت آمیز قابل توجه را تجربه کردند، زمانی که یک بازیکن کهنه کار پس از گذراندن مدتی با هم، 500 چمدان و زره افسانه ای به آنها اهدا کرد. علاوه بر این، آرمپلت به طور تصادفی با صحنه ای دلگرم کننده از بازیکنانی مواجه شد که در یک بازی تگ در یک زمین بازی کوچک مشغول بودند. چنین لحظاتی تطبیق صحنه‌های دنیای مرگبار و پسا آخرالزمانی Fallout 76 را با رفاقت و شادی موجود در بین بازیکنانش سخت می‌کند.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.