Final Fantasy XIV یک ارز جدید در ایکس باکس خواهد داشت

1402/12/29

Final Fantasy XIV یک ارز جدید در ایکس باکس خواهد داشت


برای پرداخت هزینه خدمات و خرید اختیاری اقلام، به سکه های FFXIV نیاز دارید. این سکه ها برای خرید از فروشگاه مایکروسافت در دسترس هستند. قبل از استفاده از Mog Station یا فروشگاه اینترنتی FINAL FANTASY XIV، مطمئن شوید که سکه های FFXIV را خریداری کنید. با وبسایت گیمرز همراه باشید.

 
 هنگامی که سکه های FFXIV را از فروشگاه مایکروسافت دریافت کردید، وارد نسخه Xbox Series X|S FINAL FANTASY XIV شوید تا سکه های خریداری شده به حساب Square Enix شما واریز شود. لطفاً توجه داشته باشید که سکه های FFXIV خریداری شده تنها پس از ورود به سیستم قابل استفاده خواهند بود. بنابراین، به یاد داشته باشید که پس از خرید سکه های FFXIV بلافاصله وارد سیستم شوید.

اگر در حال انتقال حساب Final Fantasy XIV خود به Xbox Series X|S هستید و در عین حال پیشرفت و خرید خود را حفظ می‌کنید، می‌توانید به‌طور یکپارچه داده‌های خود را انتقال دهید. حتی اگر بازی متقابل را در چندین پلتفرم انتخاب کنید، پیشرفت و خرید شما دست نخورده باقی خواهد ماند.

هنگام خرید از طریق وب‌سایت رسمی Final Fantasy XIV، با انجام این کار در آنجا، از تداوم بین پلتفرم‌ها اطمینان حاصل کنید. با این حال، اگر تصمیم دارید مستقیماً روی کنسول Xbox Series X|S خود خرید کنید، باید سکه های FFXIV را برای آن تراکنش ها خریداری کنید. با وجود این، خریدهای انجام شده در Xbox Series X|S همچنان به پلتفرم‌های دیگر منتقل می‌شوند تا زمانی که گیم‌پلی فعال روی آن‌ها را حفظ کنید.

به نظر می رسد که این سیستم به طور خاص برای نسخه Xbox Series X|S طراحی شده است و به طور بالقوه به عنوان چارچوبی برای مدیریت درآمدزایی بین Square Enix و مایکروسافت عمل می کند. با این حال، ممکن است برای بازیکنانی که در چندین پلتفرم درگیر هستند، چالش هایی ایجاد کند. به عنوان مثال، سکه‌های FFXIV که از خریدهای قبلی جمع‌آوری می‌شوند ممکن است با ارز در سایر پلتفرم‌ها سازگار نباشند، و توانایی خرید اقلام فردی در حساب‌ها را محدود می‌کند. در حالی که این مشکل توجه مایکروسافت و اسکوئر انیکس را جلب می کند، این احتمال وجود دارد که اکثر بازیکنان به یک پلتفرم پایبند باشند و تأثیر آن را کاهش دهند.

با این وجود، بازیکنان ایکس باکس می توانند انتظار یکسانی در تجربه بازی خود داشته باشند. آنها همچنین از مزایای Expanded Free Trial برخوردار خواهند شد که به محتوای Realm Reborn، Heavensward و Stormblood تا سطح 70 دسترسی رایگان می دهد.

پس از رسیدن به سطح 70، بازیکنان باید مشترک شوند، اما مایکروسافت یک پیشنهاد ویژه برای بازیکنان Xbox ایجاد کرده است. برای یک دوره محدود، آنها می توانند از طریق اشتراک Xbox Ultimate، بسته استارت Final Fantasy XIV را دریافت کنند. این امکان دسترسی به بازی تا Realm Reborn، Heavensward و Stormblood را بدون محدودیت سطح 70 فراهم می‌کند. دوره تبلیغاتی برای بسته آغازین ممکن است متفاوت باشد، اما در حال حاضر از پنجشنبه، 21 مارس 2024، ساعت 1:00 صبح (PDT) تا جمعه، 19 آوریل 2024 در نظر گرفته شده است.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.