ماینکرافت در Xbox با سرعت 60 FPS اجرا می شود

1402/9/23

ماینکرافت در Xbox با سرعت 60 FPS اجرا می شود


طبق آخرین اطلاعات از Windows Central، به‌روزرسانی آتی Minecraft Preview 1.20.60.23 قرار است پشتیبانی 4K را برای Xbox Series X و Xbox Series S معرفی کند.با وبسایت بازی موبایلی همراه باشید. با این حال، شایان ذکر است که این بهبود به Xbox One اضافه نخواهد شد. این ویژگی در آن پلتفرم فعال نخواهد شد.

 
 

اگرچه ممکن است برای کاربران ایکس باکس وان ناامید کننده باشد، اما این تصمیم منطقی است. استخراج چنین عملکردی در ایکس باکس وان ممکن است دیگر کار قابل قبولی نباشد. قابل ذکر است که اکثر دارندگان ایکس باکس برخلاف کاربران سونی از ایکس باکس وان به سری ایکس باکس منتقل شدند.

علاوه بر این، همانطور که توسط Windows Central گزارش شده است، ذکر این نکته ضروری است که به‌روزرسانی آینده عملکرد کلی Xbox Series X|S را بهبود نمی‌بخشد. زمان بارگیری، نرخ فریم و سایر معیارها تحت تأثیر این به‌روزرسانی خاص قرار نگرفته است.

عدم به‌روزرسانی Minecraft در Xbox Series X|S نشان‌دهنده اولویت‌ها است. اگرچه Minecraft در پلتفرم‌های مختلف با پیشرفت‌های مداوم به پیشرفت خود ادامه می‌دهد، تمرکز بر حفظ نسخه‌های متعدد به این معنی است که افزایش عملکرد به‌طور خاص برای Xbox اولویت اصلی نیست.

قابل قبول است که Mojang این به روز رسانی را برای جلوگیری از عقب افتادن بیش از حد از نظر کیفیت Minecraft زمانی که در نهایت به ارتقای نسل میانی برای سری Xbox رسید، توسعه ای که سهواً توسط مایکروسافت فاش شد، ادامه داد. این پیش بینی همچنین می تواند در آماده سازی برای نسل بعدی کنسول باشد، جایی که 4K ممکن است به عنوان حداقل پایه عمل کند یا به طور بالقوه از آن استاندارد فراتر رود.

همراه با این به‌روزرسانی، Mojang به نتایج Minecraft Live 2023 Live Mob Vote با معرفی Armadillos به عنوان جدیدترین ماب زنده پاسخ داده است. این موجودات دوست‌داشتنی رفتار دفاعی منحصربه‌فردی از خود نشان می‌دهند، هنگام مواجهه با تهدید به توپ می‌غلتند و رژیم غذایی عجیبی دارند - چشم‌های عنکبوتی را مصرف می‌کنند. بازیکنان می‌توانند با مسواک زدن زره‌هایشان برای جمع‌آوری ضربه‌ها، که اساساً تکه‌هایی از زره بدنشان است، با Armadillos درگیر شوند و منبعی همه‌کاره برای استفاده‌های مختلف فراهم کنند.

Scute ها اکنون یک هدف عملی دارند و به بازیکنان اجازه می دهند برای سایر حیوانات خانگی خود زره بسازند، به عنوان مثال قابل توجه محافظت پیشرفته از Wolves از طریق ایجاد زره های گرگ با استفاده از اسکات جمع آوری شده از Armadillos است.

شاید تعجب آور به نظر برسد که این به روز رسانی را به عنوان تاثیرگذارترین آپدیتی که Minecraft در طول سال دیده است، بدانیم. با این حال، با توجه به مجموعه گسترده‌ای از عرضه‌های اصلی بازی‌های AAA و پیشرفت‌های برجسته در صنعت بازی‌های ویدیویی در طول سال ۲۰۲۳، چنین ادعایی زمینه بیشتری پیدا می‌کند.

در حالی که مشخص نیست که آیا این به روز رسانی به طور کامل بازیکنان Minecraft را راضی می کند یا خیر، به نظر می رسد Mojang در حال حاضر از شورش طرفداران در ابعاد Destiny 2 جلوگیری کرده است. شاید افشاگری های هیجان انگیزتری در افق سال 2024 باشد.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.