به‌روزرسانی Fortnite Star Wars این هفته منتشر می‌شود

1403/2/13

به‌روزرسانی Fortnite Star Wars این هفته منتشر می‌شود


روز جنگ ستارگان بار دیگر نزدیک می‌شود و در 4 مه فرود می‌آید، زمانی که طرفداران در سرتاسر جهان - به‌ویژه ما آدم‌های مغرور - با هم متحد می‌شوند تا فرنچایز محبوب جنگ ستارگان و تأثیر عمیق آن بر جامعه ما را جشن بگیرند. Fortnite مشتاقانه با یک همکاری حماسی به جشن‌ها می‌پیوندد و مجموعه‌ای از محتوای با مضمون جنگ ستارگان را نه تنها در حالت بتل رویال کلاسیک خود، بلکه به LEGO Fortnite و دیگر حوزه‌های بازی معرفی می‌کند.

 
 این به‌روزرسانی آینده، کهکشانی از شخصیت‌ها، آیتم‌ها و عناصر نمادین دنیای جنگ ستارگان را به ارمغان می‌آورد. برای استفاده از شمشیرهای نوری آماده شوید، پوسته های جدیدی با الهام از شخصیت های مورد علاقه خود بپوشید، و حتی وسایل نقلیه افسانه ای را خلبان کنید. در زیر، مستقیماً از وب‌سایت فورتنایت، نگاهی انحصاری به یادداشت‌های وصله اولیه پیدا خواهید کرد، که جزئیات اضافه‌شده‌های هیجان‌انگیزی را که قرار است این جمعه راه‌اندازی شود و ما را به شنبه منتقل کند، نشان می‌دهد.

ماموریت شورشی جسورانه خود را آغاز کنید!

امپراتوری کهکشانی در تعقیب بی امان گروهی شجاع از شورشیان است و آنها روی کمک شما حساب می کنند! بدون اطلاع آنها، هر دو جناح به سمت یک شکاف ابعادی منتهی به دنیای شما می روند، جایی که جزیره جدیدی در انتظار شماست. این جزیره که "جزیره جنگ ستارگان" نام دارد، حتی فراتر از نسخه 29.40 دوام خواهد آورد!

شورش را تقویت کنید

قبل از ورود به محل سقوط امپراتوری، ضروری است که متحدان شورشی خود را تقویت کنید. پس از سقوط، مجموعه ای از ماکروبینوچشمی دریافت خواهید کرد که شما را به روستای فروتن Rebel Village راهنمایی می کند. این پناهگاه موقت نیاز مبرمی به تبدیل شدن به یک دژ قدرتمند شورشیان دارد.

روستای شورشی پتانسیل صعود به سطح 10 را دارد. چگونه؟ با دستیابی به اهداف مختلف مانند تامین منابع و ساخت سازه های Rebel!

برای کسانی که می خواهند افسانه های محلی باشند، بدون نگرانی با رفقای شورشی خداحافظی کنید - دهکده شورشی حتی پس از نسخه 29.40 قوی خواهد ماند!

طوفان به خرابه ها!

مواظب باشید - سقوط ناوشکن ستاره امپراتوری تنها آغاز نفوذ آنها به دنیای شما است. آنها به سرعت اردوگاه هایی را در اطراف محل سقوط ایجاد می کنند و هدفشان این است که دنیای شما را متعلق به خود بدانند. بر عهده شماست که در این اردوگاه ها نفوذ کنید و حاکمیت را باز پس بگیرید! پس از کمک به شورشیان، این پایگاه ها را با کمک ماکروبینوچشمی خود پیدا کنید.

به جذابیت معماری امپراتوری علاقه دارید؟ شما این امکان را دارید که از کمپ ها و ساکنان آنها در امان باشید و اطمینان حاصل کنید که حضور آنها فراتر از v29.40 است! خود محل سقوط نیز دوام خواهد آورد و به شما این امکان را می دهد که از بقایای Star Destroyer شگفت زده شوید. (یا اگر ترجیح می دهید، آن را کاملاً محو کنید.)

تجهیزات از یک کهکشان دور، بسیار دور

شمشیرهای نور

آیا شما به سمت نور کشیده می شوید یا توسط تاریکی وسوسه می شوید؟ در هر مسیری که قدم بزنید، انواع Lightsabers در دنیای شما در انتظار شما هستند! بر خلاف LEGO Fortnite، این ها ساخته نشده اند، در عوض، با کمک به شورشیان در تقویت دهکده خود، آنها را به دست خواهید آورد. هنگامی که در اختیار شما بود، می توانید حتی بیشتر جمع آوری کنید.

شمشیرهای نور قدرت فوق العاده ای در لگو فورتنایت دارند. بنابراین، آنها به دوره های خنک کننده پس از مبارزه نیاز دارند. از آنها عاقلانه استفاده کنید، زمانی که لحظه به پایان رسیده است، ضربه بزنید!

خود را با جدیدترین تسلیحات جنگ ستارگان مسلح کنید که همگی در میز کار Rebel قابل ساخت هستند:

- ** Bowcaster: ** پرتابه ای را پرتاب کنید که قبل از منفجر شدن در مجاورت آسیب می رساند. برای باز کردن قفل دستور Bowcaster، Durasteel را خریداری کنید.
- **DL-44:** هیچ جایگزینی برای یک بلستر قابل اعتماد در کنار شما وجود ندارد. با تهیه Durasteel دستور DL-44 را دریافت کنید.
- **E-11:** بلستر برای امپریال استورم تروپرز. با خرید قراضه دوراستیل دستور E-11 را دریافت کنید.
- ** چاشنی حرارتی: ** ماده منفجره ترجیحی شکارچیان فضل! این دستگاه پرتاب شده شعاع انفجار وسیع تری نسبت به دینامیت دارد. دستور پخت چاشنی حرارتی را با Durasteel باز کنید.

اما چگونه می‌توان یک Rebel Workbench ساخت؟ با تهیه Plastoid قفل دستور را باز کنید! کاردستی با روح شورش.

روی Lightsabers، Bowcasters، DL-44s، E-11s، Detonators حرارتی، و Rebel Workbenches فراتر از v29.40 نگه دارید!

اتحاد شورشیان رشد می کند

به سادگی با کمک به Rebels، در LEGO Pass: Rebel Adventure پیشروی خواهید کرد. این Pass دارای گنجینه‌های درون‌بازی قابل باز شدن است، مانند «Tatooine Turret and Tanks Bundle»، «Mos Eisley Blue Milk Bar Bundle» و موارد دیگر!

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.