بازی خدای جنگ God Of War با بروزرسانی های جدید عرضه می شود

1402/10/21

بازی خدای جنگ God Of War با بروزرسانی های جدید عرضه می شود


در گذشته، گیمرها اغلب با چشم‌انداز اقتباس از بازی‌های ویدیویی به هم می‌خوردند و پیش‌بینی می‌کردند که یک فاجعه بالقوه در حال ساخت است. با این حال، در زمان‌های اخیر چشم‌انداز تغییر کرده است و فیلم‌سازان و تهیه‌کنندگان تلویزیون منابع، تعهد و بودجه بیشتری را برای این اقتباس‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند که نتایج قابل‌توجهی را به همراه داشته است. با وبسایت بازی مک حجم موبایل گیمرز همراه باشید. قابل توجه است که فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی با محوریت بازی‌های ویدیویی نامزد دریافت جایزه شده‌اند و اقتباس‌های آینده انتظارات قابل توجهی را ایجاد می‌کنند. به ویژه اعلام اقتباس God of War برای Amazon Prime Video کنجکاوی بسیاری از جامعه بازی را برانگیخت. سوال باقی می ماند: آیا این بازگویی داستان کریتوس با استانداردهای تعیین شده توسط سایر اقتباس های موفق بازی های ویدیویی مطابقت خواهد داشت؟ نظرات خود را در زیر به اشتراک بگذارید!

 
 

آمازون پرایم ویدیو به طور مداوم یک نیروگاه برای میزبانی سریال‌های مهم، از جمله اقتباس‌های موفق از مجموعه‌های کتاب‌های مصور مشهور و رمان‌های افسانه‌ای، مانند رمانی از J.R.R. تالکین این سرویس استریم به دلیل ارائه زمان و بودجه لازم برای اطمینان از کیفیت عالی شناخته شده است و سابقه آنها موفقیت آنها را تأیید می کند. در حوزه اقتباس‌های بازی، Amazon Prime Video اخیراً سری God of War را معرفی کرد و به مجموعه چشمگیر آنها افزود.

دیروز در CES، کوری بالروگ، تهیه‌کننده سریال روی صحنه رفت تا یک به‌روزرسانی هیجان‌انگیز را به اشتراک بگذارد—فرایند نگارش سری God of War رسما آغاز شده است. این افشاگری بخشی از یک اعلامیه گسترده تر بود که همچنین به شروع نوشتن برای سریال Horizon Zero Dawn در نتفلیکس اشاره کرد.

با این حال، درک زمینه پیرامون جدول زمانی پیشرفت بسیار مهم است. مرحله نگارش این مجموعه در سال 2023 به دلیل اعتصاب نویسندگان که در بیشتر سال ادامه داشت با تاخیر مواجه شد. تنها در ماه‌های آخر سال 2023، قطعنامه‌ای ظاهر شد که اجازه از سرگیری کار را می‌داد. حتی در آن زمان، بازگشت فوری به تولید به دلیل مسائل بعدی، از جمله اعتصاب بازیگران و عوامل دیگر، با مشکل مواجه شد. از این رو، به روز رسانی پیشرفت اخیر با توجه به موانعی که در سال گذشته با آن مواجه شد، یک گام مهم رو به جلو را نشان می دهد.

نظرات خود را در مورد این تحولات و انتظارات خود از اقتباس های God of War و Horizon Zero Dawn به اشتراک بگذارید!

برای کسانی که شیفته اقتباس‌های سریال‌های تلویزیونی آتی هستند، شایان ذکر است که روایت با «راه‌اندازی مجدد نرم» بازی در سال 2018 مطابقت دارد. خلاصه رسمی این مجموعه بینشی از فرضیه آن ارائه می دهد:

"سریال داستان سفر کریتوس، خدای جنگ را روایت می کند، که پس از فاصله گرفتن از گذشته غرق در خون خود در یونان باستان، سلاح های خود را در قلمرو نورس میدگارد کنار می گذارد. پس از مرگ همسر محبوبش، کریتوس وارد سفر می شود. تلاشی خطرناک با پسر غریبه اش برای برآورده کردن آخرین آرزوی او: پراکنده کردن خاکسترش از بلندترین قله. آنچه در ابتدا به عنوان یک سفر ساده به نظر می رسد به زودی به یک جستجوی حماسی تبدیل می شود و پیوندهای بین پدر و پسر را آزمایش می کند. کریتوس خود را درگیر نبردها می بیند. در برابر خدایان و هیولاهای جدید، که سرنوشت جهان را شکل می دهند."

نکته جالب این است که این سریال منعکس کننده جهت روایی است که در بازی 2018 ایجاد شد، انتخابی که با توجه به تأثیر قابل توجه حماسه یونانی در شکل دادن به شخصیت کریتوس ممکن است باعث ایجاد ابروها شود. در حال حاضر، تاریخ یا پنجره خاصی برای انتشار این مجموعه تلویزیونی ارائه نشده است. نظرات خود را در مورد این استراتژی انطباق و انتظارات خود از روایت در حال گسترش را به اشتراک بگذارید!

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.