در دنیای پر هیجان هل درایورز از قابلیت های پرشی استفاده کنید

1402/12/13

در دنیای پر هیجان هل درایورز از قابلیت های پرشی استفاده کنید


در دنیای پر هیجان Helldivers 2، دو عامل خود را در موقعیتی مخاطره آمیز می یابند. یکی از آنها با موضعی مصمم اسلحه خود را به سمت خودکار نزدیک می کند. در همین حال، عامل دیگر، با پوشیدن شنل نارنجی رنگ آمیزی، آماده عمل است.

در حالی که نبرد ادامه دارد، یکی از Helldivers تصمیم می گیرد تا از یک ابزار پرش استفاده کند. آنها با یک فعال سازی سریع به هوا پرتاب می شوند و از ارتفاعات برتری تاکتیکی به دست می آورند. با این حال، در میان هرج و مرج ناشی از آدرنالین، آنها متوجه نمی شوند که نیروی محرکه قدرتمند جعبه پرش، شنل زمانی بکر آنها را تکه تکه می کند.

اروین دامفری با اشتیاق در ساب ردیت بازی به اشتراک گذاشت: "مکاشفه امروز: بسته پرش فقط یک مزیت تاکتیکی نیست، بلکه یک شنل خردکن است." "بعد از یک دور طاقت فرسا، لحظه ای وقت گذاشتم تا وضعیت شخصیتم را ارزیابی کنم - غرق در خون و شنل پاره شده. این منظره تلخی بود، و من نمی توانستم از احساس هیجان زیاد خودداری کنم. کنجکاو نگاهی به همنوعم انداختم. غواص‌های جهنمی، اما شنل‌هایشان بکر باقی ماند. مصمم به کشف این راز، یک شیرجه آزمایشی انجام دادم. ببینید، فقط پس از یک پرش، شنل من زخم‌های نبرد را به همراه داشت.»

حتی اگر بتوانید از خراب شدن توسط اشکالات یا تکه تکه شدن توسط ربات ها جلوگیری کنید، مقصد شنل شما برای خراب شدن است - به خصوص با پرش بسته در بازی. بستن یک تقویت کننده موشک بر روی یک تکه پارچه سست، یک دستور العمل برای فاجعه است، اما هی، مطمئناً جالب به نظر می رسد.

اما تحول در اینجا متوقف نمی شود. در Helldivers 2، زره شما دچار یک تکامل پویا می شود. arat360 به اشتراک گذاشت: "من یک بار با زره سفید بکر ماموریتی را آغاز کردم." در اواسط راه، متوجه تغییر ظریفی شدم. 10 تا 15 ثانیه دقیق بررسی شد تا حقیقت را درک کنم: زره من اکنون با لایه ای از خون خشک شده تزئین شده بود.

INEedBetterUsrname خاطرنشان کرد: "اگر جرأت دارید نزدیک پمپ 710 بروید و محتویات مضر آن را به هوا پرتاب کنید، خود را برای پوشیدن لکه های Helldiver آماده کنید." خون حشرات افتاده و ربات‌هایی که در مجاورت شما پاشیده می‌شوند نیز اثر خود را بر جای می‌گذارند، همانطور که وقتی زخمی می‌شوید، خون خود شما نیز اثر خود را خواهد گذاشت.»

در اصل، اگر در طول یک ماموریت نیاز مبرمی به رنگ آمیزی سریع دارید، به سادگی یک اعتصاب مداری را فراخوانی کنید و اجازه دهید جرات و جرات ببارد. و برای آن ظاهر شنل ناهموار و پاره پاره، فقط یک بسته پرش را تجهیز کنید و از یک صخره پرش کنید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.