غواصان جهنم 2 : چگونه سلاح های جدید را باز کنیم

1402/12/6

غواصان جهنم 2 : چگونه سلاح های جدید را باز کنیم


در میان هرج و مرج ناشی از انفجار حشرات و تعقیب بی وقفه آزادی، ممکن است در این فکر باشید که چگونه سلاح های بیشتری در Helldivers II بدست آورید. به عنوان یک تیرانداز تیمی ضربان‌دار با منحنی یادگیری تند، اگر کمی احساس ناراحتی کنید، قابل درک است، به‌خصوص اگر تازه وارد این سری شده باشید. نترسید، زیرا ما اینجا هستیم تا شما را از طریق اصول بازی، قدم به قدم راهنمایی کنیم. با وبسایت بازی های کم حجم و بدون نیاز به نصب گیمرز همراه باشید.

 
 بیایید کارها را با بررسی این موضوع آغاز کنیم که چگونه می‌توانید زرادخانه خود را فراتر از ظرفیت استاندارد تفنگ تهاجمی، تپانچه و نارنجک گسترش دهید.

صرف نظر از پلتفرمی که روی آن بازی می کنید (Helldivers II در حال حاضر برای PS5 و PC موجود است)، وقتی سوار کشتی حمل و نقل و پشتیبانی خود هستید، منویی را مشاهده خواهید کرد که در بالای صفحه قرار دارد. این منو دروازه شما برای به دست آوردن سلاح های جدید و سایر پیشرفت ها، از جمله اصلاحات لوازم آرایشی و کارت بازیکن است. تعامل با این منو برای گسترش زرادخانه و سفارشی کردن تجربه Helldiver شما بسیار مهم است.

تنها نکته این است که برای دسترسی به سیستم در وهله اول باید مدال جمع آوری کنید. برخلاف سیستم‌های سنتی Battle Pass که در آن سطوح به‌طور خودکار هنگام بازی باز می‌شوند، Battle Pass در Helldivers II متفاوت عمل می‌کند. در این دنباله فضایی، شما وظیفه دارید مدال‌هایی را به دست آورید و برای باز کردن تجهیزات جدید و جوایز دیگر، مدال‌ها را خرج کنید.

بنابراین، چگونه می توانید این مدال های ارزنده را به دست آورید؟ خوشبختانه، اغلب آنها را بدون تلاش به دست خواهید آورد. انجام ماموریت ها معمولاً به شما یک یا دو مدال را فقط برای مشارکت شما پاداش می دهد.

همچنین می توانید با انجام سفارشات شخصی که ماموریت های روزانه ای است که به شما محول می شود، مدال کسب کنید. این اهداف ممکن است شامل کارهایی مانند "کشتن دشمن با سلاح " و چالش های مشابه باشد. بعلاوه، اگر شما از آن دسته ای هستید که نقشه را به طور کامل در حین بازی کاوش می کنید (مخصوصاً در بازی های انفرادی)، متوجه خواهید شد که مناطق اختیاری خاصی به نام "نقاط مورد علاقه" اغلب حاوی مدال هایی هستند که در انتظار دریافت هستند.

یک رویکرد ساختاریافته برای همه آن وجود دارد، بنابراین شما نمی توانید به سادگی هر چیزی را که توجه شما را جلب می کند، بگیرید. سیستم بازشدنی در Helldivers II که به عنوان War Bonds شناخته می‌شود، دارای طبقه‌بندی است. این بدان معناست که شما باید مقدار مشخصی از سلاح‌ها، کلاه‌های ایمنی، شنل‌ها و سایر امتیازات جدید را از هر سطح قبل از رفتن به مرحله بعدی خریداری کنید.

با این شفاف سازی، شما اکنون مجهز شده اید تا فراتر از بارگذاری اولیه خود حرکت کنید و ظاهر شخصیت خود را بدون نیاز به صرف پول واقعی برای کسب اعتبار شخصی سازی کنید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.