Hollow Knight Silksong سرانجام در فروشگاه Xbox فهرست شد

1403/1/14

Hollow Knight Silksong سرانجام در فروشگاه Xbox فهرست شد


این اعلامیه تایید می‌کند که این عنوان برای Xbox One، Xbox Series X|S عرضه می‌شود و همچنین روی Game Pass برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های Xbox نیز در دسترس خواهد بود.

 
 اگرچه جزئیات مربوط به قیمت و تاریخ انتشار هنوز فاش نشده است، نکته مهم این است که بازی در نهایت لیست خود را تضمین کرده است.

Hollow Knight Silksong به عنوان یکی از موردانتظارترین بازی های مستقل این نسل کنسول متمایز است. پیش‌بینی آن از ترکیب منحصربه‌فردی از عنوان قبلی که موفقیت‌آمیز بود و انتظار طولانی برای این دنباله ناشی می‌شود.

Hollow Knight عملاً در کنار نینتندو سوییچ شروع به کار کرد و بعداً به پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و طبیعتاً رایانه شخصی از طریق استیم گسترش یافت. جالب اینجاست که این بازی همچنین بدون DRM در GOG در دسترس است، اما به طور قابل توجهی در فروشگاه Epic Games وجود ندارد. علاوه بر این، Team Cherry تلاش کرد تا بازی را به طور رسمی به پلتفرم‌های macOS و Linux منتقل کند.

Hollow Knight اصلی به طور قابل توجهی زودتر از کنسول های دیگر روی نینتندو سوییچ عرضه شد و از پشتیبانی بازاریابی قوی نینتندو بهره مند شد. طرفداران اغلب ترکیب آن از اکتشاف مترویدوانیا و دشواری Dark Souls را به‌عنوان جذابی در این نسل کنسول توصیف می‌کنند. این فرمول موفق، انتظارات بی‌شمار را برای Hollow Knight: Silksong ایجاد می‌کند.

فهرست اخیر که توسط نیک زوکلیچ، مدیر ارشد برنامه ریزی محتوای Xbox Portfolio به اشتراک گذاشته شده است، نشان دهنده پیشرفت های تازه است. Wario64 این را به عنوان یک افشاگری جدید برجسته می کند، اگرچه تیم Cherry قبلاً قصد خود را برای آوردن Hollow Knight: Silksong به ایکس باکس اعلام کرده بود. جالب اینجاست که اعلامیه مایکروسافت چند ماه قبل از تایید سونی مبنی بر انتشار بازی روی پلتفرم های پلی استیشن بود. علاوه بر این، اطمینان مایکروسافت مبنی بر اینکه Hollow Knight: Silksong از روز اول در Game Pass در دسترس خواهد بود، نشان می دهد که آنها در بودجه توسعه بازی مشارکت دارند.

لیست اخیر می تواند نشان دهنده این باشد که تیم Cherry تمام مراحل لازم را برای برآورده کردن الزامات مایکروسافت برای انتشار بازی در پلتفرم خود انجام داده است. از طرف دیگر، ممکن است به نزدیک بودن Hollow Knight: Silksong اشاره کند.

با پنج سال توسعه، Hollow Knight: Silksong دوران بارداری قابل توجهی را پشت سر گذاشته است که با بسیاری از عناوین AAA قابل مقایسه است. در حالی که این مدت ممکن است به انتقال به یک موتور بازی سه بعدی یا یک دنیای کاملاً باز با گیم پلی نوظهور ترجمه نشود، احتمالاً منعکس کننده رویکرد دقیق Team Cherry برای اصلاح طراحی بازی خود و برآورده کردن انتظارات بالای طرفداران است.

Hollow Knight: Silksong قرار است برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X|S و رایانه شخصی از جمله پلتفرم هایی مانند ویندوز، macOS و لینوکس منتشر شود.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.