عصر اژدها: گرگ درنده برای سال آینده وارد می شود

1402/12/12

عصر اژدها: گرگ درنده برای سال آینده وارد می شود


BioWare مدت‌هاست که در صنعت بازی‌های ویدیویی به خاطر نقش‌آفرینی‌های جذابش مورد احترام بوده است. در حالی که آنها سابقه ای تاریخی در ارائه تجربیات به یاد ماندنی دارند، نسخه های اخیر آنها انتظارات موفقیت های قبلی آنها را برآورده نکرده است. علیرغم استقبال مثبت از مجموعه بازسازی شده از سه گانه اصلی Mass Effect، عناوینی مانند Mass Effect: Andromeda و Anthem موفق نشدند.

در میان این چالش ها، امید برای انتشار آینده Dragon Age: Dreadwolf همچنان زیاد است. طرفداران سری Dragon Age از زمان معرفی اولیه آن در سال 2018 مشتاقانه منتظر این قسمت بوده اند. در حالی که جزئیات کمیاب بوده است، سازندگان همچنان با پشتکار روی بازی کار می کنند و انتظارات را در بین جامعه تقویت می کنند.

همانطور که منتظر به‌روزرسانی‌ها و مواد بازاریابی بیشتر برای Dragon Age: Dreadwolf هستیم، یک خوش‌بینی جمعی وجود دارد که BioWare تجربه قانع‌کننده‌ای را ارائه خواهد کرد که این فرنچایز را احیا می‌کند و جایگاه آن‌ها را به عنوان استادان ژانر RPG تأیید می‌کند.

خوشبختانه، طرفداران در اواخر سال گذشته با تریلر جدیدی روبرو شدند که نگاهی اجمالی به عصر اژدها: Dreadwolf بسیار مورد انتظار را ارائه می‌دهد. در حالی که چیز زیادی فاش نکرد، تایید کرد که ویترین کامل بازی در طول تابستان رونمایی خواهد شد. این زمان‌بندی با تمایل صنعت به میزبانی نمایشگاه‌ها و رویدادها در ماه‌های تابستان مطابقت دارد.

گمانه‌زنی‌های اخیر از سوی جف گراب، کارشناس داخلی صنعت، حاکی از آن است که تیم توسعه در نظر دارد تا اواخر سال 2024 عرضه شود. با این حال، در طول پادکست جف، عدم اطمینان در مورد زمان نمایش بعدی ظاهر شد. علی‌رغم این، یک فرض غالب وجود دارد که در تابستان امسال رونمایی خواهد شد، شبیه به تریلر قبلی.

در حال حاضر، هیچ تایید مشخصی در مورد تاریخ انتشار Dragon Age: Dreadwolf برای سال 2024 وجود ندارد. شایان ذکر است که زمانی که Dragon Age: Dreadwolf راه اندازی شد، برای پلتفرم های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X/S در نظر گرفته شده است.

 

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.