وبگاه اینسایدر گزارش داده که پلی استیشن5پرو PlayStation 5 Pro قرار است سال آینده عرضه شود

1402/9/26

وبگاه اینسایدر گزارش داده که پلی استیشن5پرو PlayStation 5 Pro قرار است سال آینده عرضه شود


هیجان پیرامون نسل فعلی کنسول های بازی همچنان در حال افزایش است. علیرغم اینکه تنها چند سال از چرخه زندگی آنها می گذرد، مصرف کنندگان بیشتری به تدریج راه خود را برای پذیرش این پلت فرم ها باز می کنند. با گیمرز همراه باشید. سونی اخیرا نسخه جدیدی از پلی استیشن 5 را معرفی کرده است که دارای طراحی جمع و جورتر و امکان اتصال دیسک درایو به نسخه دیجیتالی است.

 
 با این حال، با شایعه انتشار پلی استیشن 5 پرو در سال آینده، انتظار برای افزایش عملکرد قابل توجه بالقوه در حال افزایش است. گمانه‌زنی‌ها و افشاگری‌هایی در گذشته منتشر شده بود و به موازات رویکرد سونی با نسل قبلی پلی‌استیشن 4 پرو بود. جف گراب، کارشناس داخلی صنعت، برای کسانی که در انتظار خرید یک کنسول پلی‌استیشن 5 هستند، پیشنهاد می‌کند که مراقب تحولات سال آینده باشند. گراب که در گذشته به خاطر گزارش‌های معتبر شناخته شده بود، در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست کانال یوتیوب خود درباره این افشای شایعه‌ها توضیح داد.

جف گراب به طور خاص به یک پنجره احتمالی عرضه برای پلی استیشن 5 پرو در سپتامبر 2024 اشاره می کند و تأکید می کند که سونی مشخصات دقیقی را نهایی نکرده است. پیکربندی‌های مختلفی طبق گزارش‌ها در دست بررسی هستند و سونی به سمت ترکیب راه‌حل DLSS خود به عنوان یک جزء کلیدی تمایل دارد. این فناوری می تواند نرخ فریم و وضوح را در مدل پلی استیشن 5 پرو افزایش دهد، اگرچه سونی هنوز این جزئیات را به طور رسمی تأیید نکرده است.

گراب همچنین به شایعاتی که حاکی از تغییر در برنامه های مایکروسافت برای به روز رسانی کنسول های Xbox Series X/S است، می پردازد. به جای پیگیری به‌روزرسانی‌های کنسول‌های فعلی، اکنون پیشنهاد می‌شود که مایکروسافت یک کنسول کاملاً جدید را در سال 2026 معرفی کند. در حالی که برخی ممکن است انتشار سال 2026 را نسبتاً زود تصور کنند، به طور بالقوه می تواند به مایکروسافت یک مزیت رقابتی نسبت به پلتفرم پلی استیشن 5 سونی برای چند سال آینده بدهد. با این حال، هیچ تایید رسمی از سوی سونی یا مایکروسافت انجام نشده است. صنعت منتظر تحولات بیشتر است تا مشخص شود که آیا PlayStation 5 Pro واقعاً در سال آینده عرضه خواهد شد یا خیر و آیا مایکروسافت پاسخی به این محصول جدید بالقوه به مجموعه سونی خواهد داشت یا خیر.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.