شخصیت ولورین در بازی مرد عنکبوتی 2 ایفای نقش می کند

1402/8/6

شخصیت ولورین در بازی مرد عنکبوتی 2 ایفای نقش می کند


استودیو Insomniac Games رسما تایید کرده است که بازی Wolverine آینده آن‌ها دارای جهان مشابهی با سه‌گانه Spider-Man است که با نام Earth-1048 شناخته می‌شود.

 
 در حالی که Spider-Man 2 اخیراً فقط یک هفته پیش عرضه شد، هرگز زود نیست که منتظر چیزهای بعدی اینسومنیاک گیمز باشیم. قبل از اینکه به قسمت بعدی مجموعه مرد عنکبوتی بپردازیم، هنوز هم ولورین مورد انتظار Insomniac وجود دارد که باید پیش بینی کرد. این بازی در ابتدا چند سال پیش در کنار مرد عنکبوتی 2 معرفی شد، اما هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

اگرچه Insomniac Games هنوز به طور کامل از تمام جزئیات مربوط به Wolverine پرده برداری نکرده است، اما اکنون که آخرین بازی آنها منتشر شده است، بحث در مورد این پروژه را آشکارتر آغاز کرده اند. این شامل تایید یک تئوری دیرینه در مورد بازی است: این بازی در همان دنیای مرد عنکبوتی است.

برایان اینتیهار از استودیو Insomniac Games اخیراً این خبر هیجان‌انگیز را در جریان پخش اسپویلر Spider-Man 2 که توسط Kinda Funny Games برگزار شد، تایید کرد. در پخش اسپویل، Intihar اطلاعاتی در مورد جنبه های مختلف بازی ارائه کرد و به سوالات متعدد طرفداران پرداخت. در پایان مصاحبه، موضوع به Wolverine منتقل شد و کنجکاوی را در مورد اینکه آیا ممکن است یک صحنه پنهان در بازی وجود داشته باشد برانگیخت.

Intihar فاش کرد که Wolverine عمداً از بازی حذف شده است تا تمرکز اصلی روی Spider-Man حفظ شود. با این حال، او به احتمال وقوع اتفاقی مرتبط با ولورین در آینده اشاره کرد.

در گفتگوی اخیر، برایان اینتیهار روند تصمیم گیری را روشن کرد و اظهار داشت: "انتخابی عمدی وجود داشت که شامل آن نشود. من روی ایجاد دنیای مرد عنکبوتی تمرکز کرده ام. ما باید به آن تیم اجازه دهیم تا فضا را ایجاد کند. بازی ای که آنها تصور می کنند. آینده نامشخص است."

وقتی از اینتیهار در مورد ارتباط تایید شده بین دنیای مرد عنکبوتی و ولورین سؤال شد، اینتیهار تأیید کرد که هر دو بازی در یک جهان، Earth-1048 اتفاق می‌افتند.

درک این نکته مهم است که در حالی که ولورین و مرد عنکبوتی در یک جهان زندگی می کنند، لزوماً به معنای یک متقاطع قریب الوقوع نیست. همانطور که در Spider-Man و Spider-Man 2 دیده می شود، Insomniac Games سابقه ای در حفظ درجه ای از جدایی بین قهرمانان خود و تمرکز بر روی روایت های فردی دارد. این رویکرد، شبیه به نحوه برخورد با The Avengers، بر تعهد استودیو به ساخت داستان های شخصیت محور منحصر به فرد تأکید می کند. با توجه به اینکه Wolverine هنوز در این جهان مشترک ظاهر نشده است، منطقی است که فرض کنیم هرگونه تعامل بالقوه با قهرمانان تابی ممکن است حداقل تا قبل از Spider-Man 2 یا بعد از آن رخ ندهد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.