استادیو ایزونیاک هنوز در حال کار بر روی بازی جدید Marvel’s Spider-Man 2  مرد عنکبوتی است

1402/11/17

استادیو ایزونیاک هنوز در حال کار بر روی بازی جدید Marvel’s Spider-Man 2 مرد عنکبوتی است


"تیم ما فعالانه در تلاش‌های توسعه مداوم است و ما مشتاق هستیم به‌روزرسانی‌ها را به محض در دسترس قرار گرفتن به اشتراک بگذاریم." با گیمرز همراه باشید.

 
 Marvel’s Spider-Man 2 اولین بازی مورد انتظار خود را در 20 اکتبر 2023 انجام داد و با فروش بیش از 2.5 میلیون واحد در 24 ساعت اول به موفقیت چشمگیری دست یافت و به این ترتیب عنوان پرفروش ترین بازی استودیو پلی استیشن را در آن بازه زمانی به خود اختصاص داد. تنها در عرض 11 روز، به نقطه عطف فروش پنج میلیون دستگاه رسید. در حالی که چنین دستاوردهایی معمولاً برای هر استودیوی بازی سازی باعث جشن می شود، یک نگرانی اساسی وجود دارد که هیجان را کاهش می دهد.

از قضا، این نگرانی ناشی از عملکرد فروش خود کنسول پلی استیشن 5 است. تا دسامبر 2023، سونی فروش بیش از 50 میلیون دستگاه در سراسر جهان را گزارش کرد. علیرغم این رقم چشمگیر، میزان دلبستگی کنسول با عناوین شخص اول به طور قابل توجهی کم است.

شواهدی از این موضوع در جریان حمله باج‌افزار Rhysida به Insomniac Games ظاهر شد و جزئیات ناراحت‌کننده‌ای از جمله برنامه‌هایی برای اخراج بین 50 تا 75 کارمند پس از اتمام Marvel’s Spider-Man 2 آشکار شد.

ارزیابی های داخلی Insomniac همچنین فشار مالی ایجاد شده در طول توسعه بازی را روشن می کند. با هزینه تخمینی 280 میلیون دلار، استودیو معتقد است اقدامات قابل توجهی برای صرفه جویی در هزینه ها می تواند اجرا شود که به طور بالقوه هزینه ها را تا 65 میلیون دلار کاهش می دهد.

ما همچنین می‌دانیم که Insomniac به طور فعال در حال توسعه یک نقشه راه است که شامل سه توسعه، یک پورت رایانه شخصی و بازی آنلاین برای Marvel’s Spider-Man 2 است. این تلاش‌ها برای انتشار در سال جاری برنامه ریزی شده است. با این حال، اگر تمرکز Insomniac روی تکمیل New Game Plus باقی بماند، این احتمال وجود دارد که این خطوط زمانی قبلاً با تاخیر مواجه شده باشند.

علیرغم هر چالشی که ممکن است Insomniac در پشت صحنه با آن مواجه باشد، نمی توان انکار کرد که Marvel’s Spider-Man 2 به عنوان یک دستاورد خارق العاده و رکوردشکن برای این استودیو می باشد. اگرچه ممکن است دنیای باز گسترده ای را که در برخی از عناوین دیگر یافت نمی شود (ویژگی که برخی از گیمرها واقعاً از آن استقبال می کنند) به رخ بکشد، طرفداران غیرقابل انکار ساعت های بی شماری را برای کاوش در پیچیدگی های آن صرف کرده اند، همانطور که تقاضای مداوم برای New Game Plus نشان می دهد.

با شانس، Insomniac به‌روزرسانی‌های مثبتی در مورد پیشرفت‌های آتی Marvel’s Spider-Man 2 در آینده نزدیک خواهد داشت.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.