آیا تریلر سونیک 3 بزودی منتشر می شود؟

1403/2/18

آیا تریلر سونیک 3 بزودی منتشر می شود؟


وقتی مشتاقانه منتظر یک فیلم هستید، انتظار می تواند امتحان نهایی صبر باشد. خواه هوس نگاه کردن به تریلر یا بررسی مداوم تقویم برای تاریخ اکران، میل به شیرجه رفتن در فیلم واقعی و فوری است. Sonic The Hedgehog 3 طرفدارانی دارد که از هیجان سر و صدا می کنند و مشتاقانه منتظر هر نکته یا نگاهی پنهانی هستند. خوشبختانه، شایعات حاکی از آن است که تریلر Sonic 3 «خیلی زود» به نمایش در می‌آید و نگاهی وسوسه‌انگیز به آنچه در فروشگاه دارد ارائه می‌کند. بنابراین، برای طرفداران، انتظار ممکن است به زودی به شادی تبدیل شود.

 
 

ادعای توییت زیر، هرچند از جفت غیر متعارف منابعی مانند پارامونت مکزیک و تیک تاک، حکایت از ورود قریب الوقوع تریلر Sonic 3 دارد. اگرچه متعارف ترین منابع نیست، اما اتفاقات عجیب تری در حوزه اخبار رخ داده است. حتی اگر این منابع غیرقابل اعتماد باشند، منطق صادق است: با Sonic The Hedgehog 3 که برای انتشار در ماه دسامبر در نظر گرفته شده است، دستگاه هایپ باید به دنده وارد شود و تریلرها سوخت این آتش هستند. علاوه بر این، قطعاتی از فیلم در CinemaCon به نمایش گذاشته شد که نشان دهنده پیشرفت فیلم است. بنابراین، احتمال رها شدن تریلر "خیلی زود" به خوبی هماهنگ است. حتی اگر تا ژوئن با تاخیر مواجه شود، باز هم تا تاریخ انتشار فاصله زیادی دارد.

در میان شور و شوق، اشتیاق جمعی برای تماشای نگاهی اجمالی به Shadow the Hedgehog در تریلر وجود دارد. با شوخی‌های وسوسه‌انگیز او در تیتراژ پایانی فیلم دوم و شایعات در حال چرخش در مورد صداپیشه‌اش - با توجه به اینکه کیانو ریوز یکی از رقبای مورد علاقه طرفداران است - انتظار برای رونمایی او در تب و تاب است. در حالی که ما با نگاه‌های وسوسه‌انگیز ظاهر Shadow، مانند تیتراژ پایانی و شوخی‌های مرموز کارگردان جف فاولر، مواجه شده‌ایم، طرفداران همچنان منتظر رونمایی کامل از "Ultimate Lifeform" هستند.

تایید شده است که Sonic Adventure 2 به عنوان الهام بخش سومین فیلم خواهد بود و اولین Shadow و داستان پیچیده او را رقم می زند. با این حال، میزان فاش شدن این پیشینه در تریلر در مقابل ذخیره شده برای خود فیلم همچنان یک راز باقی مانده است.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.