Kingdom Hearts 4 در سال 2025 عرضه می شود

1403/2/10

Kingdom Hearts 4 در سال 2025 عرضه می شود


سروصدای هیجان انگیزی در اطراف Kingdom Hearts می چرخد. پیش از این، گزارش‌ها حاکی از آن بود که دیزنی در حال بررسی امکان اقتباس از آن در یک فیلم یا نمایش است، اما اکنون تمرکز روی یک بازی جدید معطوف شده است.

 
 به گفته دانیل ریچتمن، همچنین به عنوان DanielRPK، Square Enix به طور فعال در حال توسعه Kingdom Hearts IV است. ظاهراً آنها از سال 2020 به سختی روی آن کار کرده اند و تاریخ انتشار پیش بینی شده برای سال 2025 تعیین شده است.

با رد شدن از جزئیات پیچیده (بپذیریم، این یک هزارتو است)، در پایان Kingdom Hearts III، قهرمان داستان سورا در حال ورود به قلمرو جدیدی به نام Quadratum است. جالب اینجاست که شخصیت‌های Kingdom Hearts، Quadratum را به عنوان یک حوزه خیالی می‌بینند، با این حال، آن را بر اساس شیبویا مدرن ساخته شده است.

به نظر بسیار محتمل به نظر می رسد که Kingdom Hearts IV واقعاً در Quadratum اتفاق بیفتد، که طوفانی از شایعات و گمانه زنی ها را برانگیخته است. یک تصور جالب نشان می‌دهد که کوادراتوم ممکن است به عنوان یک جهان مرکز مرکزی عمل کند، اما این لزوماً به این معنا نیست که سورا با شخصیت‌های واقع‌گرایانه‌تر دیزنی مانند شخصیت‌های «سگ پشمالو» یا تیم باب‌سواری جامائیکایی آرنج‌های خود را می‌مالد.

با این حال، این شایعه کاملاً با نکته قبلی دانیل در مورد دخالت احتمالی دیزنی مطابقت دارد. اگر Quadratum آینه Shibuya است و به عنوان پس‌زمینه در Kingdom Hearts IV عمل می‌کند، شاید ارتباطی با آن پروژه شایعه شده دیزنی وجود داشته باشد. آیا این می تواند یک فیلم یا سریال اقتباسی از Kingdom Hearts IV باشد که هدف آن آشنایی مخاطبان با پیچیدگی های این فرانچایز محبوب و در عین حال معمایی بازی است؟ این یک امکان وسوسه انگیز است که ارزش آن را دارد.

در واقع، اقتباس Kingdom Hearts می تواند هم به تازه واردان و هم به طرفداران قدیمی خدمت کند. یک روایت پیش درآمد، که به آرامی ریشه و سفر سورا به دنیای خارق‌العاده‌اش را باز می‌کند، می‌تواند رویکردی جذاب باشد.

علاوه بر این، این حدس و گمان سوالاتی را در مورد آینده فرنچایز ایجاد می کند. حرکت اخیر اسکوئر انیکس برای انتشار مجدد عناوین کلاسیک Kingdom Hearts در چندین پلتفرم از جمله ایکس باکس، در حالی که از لحاظ تاریخی با پلتفرم‌های سونی هماهنگ است، تغییر قابل توجهی را نشان می‌دهد. این تغییر از نارضایتی اسکوئر انیکس از عملکرد انحصاری های اخیر پلی استیشن 5 ناشی می شود که کمتر از حد انتظار بود.

با توجه به اینکه Square Enix به طور بالقوه در حال بررسی در دسترس بودن پلتفرم گسترده تر است، این احتمال وجود دارد که Kingdom Hearts IV بتواند نور کنسول های مایکروسافت را نیز ببیند. در حالی که تعهدات قراردادی ممکن است برخی از عناوین را محدود کند، امکان دسترسی Kingdom Hearts IV به مخاطبان گسترده‌تری در دسترس است.

قابل توجه است که چقدر می تواند از یک شایعه در مورد انتشار Kingdom Hearts IV سرچشمه بگیرد، اما در چشم انداز همیشه در حال تکامل بازی، این سناریوها کاملاً قابل قبول هستند.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.