پوستر فیلم افسانه مبارزان خیابانی منتشر شد

1403/3/2

پوستر فیلم افسانه مبارزان خیابانی منتشر شد


همانطور که توسط Collider گزارش شده است، پوستر جدید دارای لوگوی نمادین Street Fighter است که با اسپری روی یک دیوار آجری رنگ آمیزی نشده است و سبک بازی اصلی 1987 را تداعی می کند.

 
 Street Fighter یک فرنچایز پیشرو در سبک بازی های مبارزه ای است. انتشار Street Fighter II در سال 1991 استانداردی را برای بازی های مبارزه ای دو بعدی تعیین کرد و این سبک را به شهرت رساند و آن را به محبوب ترین سبک آن دهه تبدیل کرد.

در حالی که بازی‌های مبارزه‌ای جای خود را به محبوب‌ترین ژانرهای امروزی، مانند بازی‌های جهان باز و بازی‌های سرویس زنده داده‌اند، Street Fighter همچنان یک فرنچایز محبوب با پتانسیل متقاطع قابل توجه است.

فیلم Street Fighter محصول 1994 محصول کلمبیا پیکچرز با بازی ژان کلود ون دام و کایلی مینوگ. متأسفانه برای کپکام، این پروژه یک اشتباه خلاقانه بود که با همان آشفتگی پشت صحنه رایج در سایر فیلم‌های بازی ویدیویی آن دوران مواجه شد. این شکست خاص به ویژه برای کپکام دردناک بود، زیرا آنها بیشتر بودجه 4 میلیون دلاری را به دوش گرفتند و کنترل خلاقانه قابل توجهی داشتند.

فیلم Street Fighter: The Legend of Chun-Li محصول 2009 پتانسیل بهتری داشت. این پروژه که توسط Capcom و Hyde Park Entertainment ساخته شده و فیلم‌شناسی آن شامل آثار موفقی مانند Walking Tall و Ghost Rider: Spirit of Vengeance است، امیدوارکننده به نظر می‌رسید. به کارگردانی جاستین مارکس، که بعداً ساخت سریال موفق شوگان FX را بر عهده گرفت، و با حضور بازیگران با استعدادی از جمله نیل مک‌دوناف، رابین شو، و کریستین کروک تازه‌کار، انتظارات بالا بود.

با این حال، این پروژه نیز شکست خورد، با انتقاد منتقدان و طرفداران از فیلمنامه و صحنه های مبارزه ضعیف. بسیاری از طرفداران خاطرنشان کردند که اگرچه فیلم سال 1994 جذاب بود، اما بسیار سرگرم کننده تر بود. اگرچه این تنها فیلم بازی مبارزه ای نبود که در دهه 2000 ناامید شد، اما این شکست بار دیگر جاه طلبی های کراس اوور کپکام را متوقف کرد.

آیا بار سوم جذابیت دارد؟ در آوریل سال گذشته، کپکام اعلام کرد که Legendary Pictures حق تولید فیلم جدید Street Fighter را به دست آورده است. لجندری متعاقبا فاش کرد که دنی و مایکل فیلیپو برای کارگردانی این فیلم استخدام شده اند.

Legendary Pictures به درستی به خاطر تولید موفق فرنچایز Monsterverse، احتمالاً تنها مجموعه IP باقیمانده فیلم که هنوز به خوبی مورد توجه قرار گرفته و به طور مداوم موفق است، تحسین شده است. با این حال، سابقه موفقیت Legendary به اواسط دهه 2000 باز می‌گردد و شامل موفقیت‌هایی مانند 300 فیلم و سه‌گانه بتمن کریستوفر نولان می‌شود.

Legendary در حال حاضر چند پروژه بازی ویدیویی را در اختیار دارد که موفق‌ترین آنها Pokémon Detective Pikachu است. در حالی که هنوز مشخص نیست که برادران فیلیپو تا چه اندازه از عهده این پروژه بر می آیند، لجندری در انجام انتخاب های جسورانه مهارت دارد. بنابراین، این فیلم جدید Street Fighter قطعا چیزی است که ارزش آن را دارد.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.