Little Nightmares III تا سال 2025 به تعویق افتاد

1403/3/13

Little Nightmares III تا سال 2025 به تعویق افتاد


با ناراحتی طرفداران پلتفرم های پازل، توسعه دهنده Supermassive Games و ناشر Bandai Namco اعلام کردند که Little Nightmares III دیگر در سال 2024 منتشر نخواهد شد. این بازی اکنون برای انتشار در سال 2025 برنامه ریزی شده است.

در نامه‌ای از توسعه‌دهندگان آمده است: «از زمان معرفی **کابوس‌های کوچک III** در Gamescom در سال گذشته، ما از دیدن جامعه‌ای که از هیجان و انتظار می‌پرداخت هیجان‌زده بودیم. "تیم های Supermassive Games و Bandai Namco Europe سخت تلاش کرده اند تا بهترین تجربه ممکن را برای ورود بعدی در فرنچایز ارائه دهند."

همان‌قدر که نمی‌توانیم منتظر بازگشت شما به ناکجاآباد باشیم، همچنین می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بازی مراقبت و توجهی را که شایسته آن است دریافت می‌کند. کیفیت اولویت اصلی ماست و می دانیم که شما هم این احساس را به اشتراک می گذارید. به همین دلیل، ما تصمیم گرفتیم انتشار بازی را به سال 2025 تغییر دهیم.

کابوس‌های کوچک III در دنیایی 2.5 بعدی اتفاق می‌افتد و به دنبال دو قهرمان کودک جدید، Low و Alone، در حال حرکت در مناظر وحشتناک The Nowhere برای فرار از عذاب قریب‌الوقوع هستند. برخلاف عناوین قبلی، بازیکنان اکنون می‌توانند به تنهایی در کنار یک همراه هوش مصنوعی یا با یک دوست در حالت Co-op آنلاین، این سفر را آغاز کنند و لایه جدیدی از استراتژی و همکاری را به تجربه اضافه کنند.

با توجه به علاقه شما به بازی هایی مانند Call of Duty و عناوین اکشن-ماجراجویی، جنبه مشارکتی Little Nightmares III ممکن است تغییری تازه در سرعت باشد و به شما این امکان را می دهد که از نوع متفاوتی از تجربه چند نفره با یک دوست لذت ببرید.

نامه ادامه می‌دهد: «ما در اواخر تابستان بیشتر درباره **کابوس‌های کوچک III** به اشتراک خواهیم گذاشت، پس لطفاً ما را تحمل کنید و منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید.» "در عین حال، مایلیم از شما برای صبر و حمایت مداوم شما تشکر کنیم."

Little Nightmares III هم اکنون برای عرضه در سال 2025 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X/S، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی از طریق استیم در نظر گرفته شده است.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.