بازی جدید Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۷ مارس عرضه می‌شود

1402/11/19

بازی جدید Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۷ مارس عرضه می‌شود


مدتی است که علاقه مندان به Marvel’s Spider-Man 2 مشتاقانه منتظر ورود حالت New Game Plus هستند. این تعویق که در ابتدا سال گذشته به تعویق افتاد، بسیاری از بازیکنان را در مورد انتشار نهایی آن متعجب کرد. متأسفانه، برخی از افراد با تهدید تیم توسعه، نسبت به تاخیر ابراز ناامیدی کردند. خوشبختانه، سرانجام انتظار به پایان رسید، زیرا توسعه دهندگان تأیید کرده اند که Marvel’s Spider-Man 2 واقعاً New Game Plus را در 7 مارس 2024 دریافت خواهد کرد. با وبسایت بازی کم حجم موبایل گیمرز همراه باشید.

 
 این اعلامیه به دنبال گزارش اخیر ما است که در آن توسعه دهندگان به طرفداران اطمینان دادند که این حالت بازی هنوز در حال توسعه است. امروز، از طریق پلتفرم رسمی رسانه اجتماعی X Insomniac Games، توسعه‌دهندگان رسماً ۷ مارس ۲۰۲۴ را به عنوان تاریخ انتشار برنامه‌ریزی‌شده برای به‌روزرسانی آینده اعلام کردند. این به‌روزرسانی جدید قرار است شامل New Game Plus، به همراه لباس‌های اضافی و سایر ویژگی‌های بسیار درخواستی باشد. با این حال، جزئیات خاص در مورد محتوای به‌روزرسانی نزدیک‌تر به تاریخ انتشار رسمی فاش خواهد شد. به این ترتیب، هنوز ویژگی های بالقوه ای وجود دارد که در روزهای آینده منتظر آن هستیم.

یک بار دیگر، بیایید عقبگرد تجربه شده در سال گذشته را مرور کنیم. از جمله ویژگی هایی که بازیکنان مشتاقانه درخواست کرده اند، گزینه هایی برای تنظیم زمان روز و پخش مجدد ماموریت ها است. با این حال، محتویات دقیق به روز رسانی قریب الوقوع همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. حداقل، بازیکنان می توانند گنجاندن New Game Plus را پیش بینی کنند، که اجازه می دهد تا بازی جدیدی از بازی داشته باشند و در عین حال بیشتر پیشرفت خود را حفظ کنند.

برای کسانی که با New Game Plus آشنایی ندارند، این یک حالت بازی پرکاربرد است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا کمپین خود را با پیشرفت‌های حفظ شده، مانند ارتقاء و توانایی‌ها، دوباره راه‌اندازی کنند. این ویژگی بُعد جدیدی به تجربه گیم پلی می بخشد و دیدگاه متفاوتی را در مورد داستان و چالش ها ارائه می دهد.

با توجه به حمله اخیر باج افزار که امنیت Insomniac Games را به خطر انداخت، تاخیر در این به روز رسانی بازی تعجب آور نبود. این اتفاق منجر به لو رفتن فیلم‌های گیم‌پلی Marvel’s Wolverine، جزئیات پروژه و حتی فایل‌های مربوط به Marvel’s Spider-Man 2 شد که به طور بالقوه امکان انتشار غیررسمی پورت رایانه شخصی را فراهم می‌کرد. در نتیجه، توسعه دهندگان و سونی خود را درگیر این بحران دیدند، که به ناچار بر جدول زمانی پروژه در Insomniac Games تأثیر گذاشت.

تا پایان این ماه، می‌توان انتظار داشت که بینش بیشتری در مورد آنچه در اوایل ماه مارس برای Marvel’s Spider-Man 2 در انتظار است به دست آوریم.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.