مرد عنکبوتی مارولز شروع بسیار متفاوتی خواهد داشت

1402/7/9

مرد عنکبوتی مارولز شروع بسیار متفاوتی خواهد داشت


مردم مشتاقانه منتظر انتشار Marvel’s Spider-Man 2 هستند که اخیراً طلایی شده است و مطمئن شوند که با تاخیر بیشتری مواجه نخواهد شد. با این حال، انتظارات همچنان بالاست و طرفداران برای ارضای هوس های خود برای بازی به دنبال هر نکته ای از اطلاعات هستند. یکی از کشفیات جالب در توییتر شامل صفحه شروع بازی است که دو صحنه متمایز را نشان می دهد.

در تصویر اول، پیتر پارکر بدون ماسک و مایلز مورالس، هر دو مرد عنکبوتی، مشرف به شهر نیویورک را می بینیم. این تصویر به زیبایی یک موضوع مهم از بازی را در بر می گیرد. در قسمت اول، پیتر تنها محافظ شهر به مدت هشت سال قبل از ملاقات با مایلز بود که قدرت های خود را از طریق رویدادهای درون بازی به دست آورد.

مایلز از پیتر آموزش دید و در نهایت به تنهایی از نیویورک دفاع کرد در حالی که پیتر با ام جی وارد یک ماجراجویی بین المللی شد. این سفر به هر دو قهرمان اجازه داد تا رشد کنند و تجربه کسب کنند و آنها اکنون آماده رویارویی با تهدیدات جدید هستند. این در بازی از طریق حرکات تگ تیم آنها و توانایی بازیکنان برای جابجایی بین آنها در طول ماموریت های داستانی و در دنیای باز مشهود است.

از سوی دیگر، صفحه شروع جایگزین، نگاهی اجمالی به روایت تاریک تر دنباله ارائه می دهد. در این تصویر، پیتر پارکر به سیمبیوت بدنام نگاه می‌کند، شخصیتی که آماده است لباس جدید و قدرت‌های پیشرفته‌تری برای مبارزه به‌ویژه در برابر دشمنان سرسختی مانند کراون شکارچی در اختیار او قرار دهد.

علاقه مندان اختصاصی مرد عنکبوتی به خوبی می دانند که سیمبیوت چیزی بیش از یک ارتقاء لباس است. این یک موجود حساس با افکار و احساسات خود است. در این تکرار، نسخه کلاسیک سیمبیوت به ما ارائه می‌شود، که پیش‌بینی خط داستانی است که در آن پیتر با آشفتگی درونی و نیاز به دوستانش برای نجات او از مسیر خطرناکی که در آن قرار دارد دست و پنجه نرم می‌کند.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.