در بازی مارول 1943: ظهور هایدراس گرافیک خوبی را می توانید تجربه کنید

1403/1/11

در بازی مارول 1943: ظهور هایدراس گرافیک خوبی را می توانید تجربه کنید


Marvel 1943: Rise of Hydra بازی ویدیویی موردانتظار بعدی مارول استودیو است که قرار است در کنار عناوینی مانند Wolverine، Marvel Rivals و یک بازی Iron Man که هنوز در مراحل اولیه توسعه است، عرضه شود. Skydance، توسعه دهندگان این پروژه، اخیراً از تریلری رونمایی کرده است که به داستان بازی می پردازد و شخصیت های نمادینی مانند کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه آن دوران را به همراه دیگر ابرقهرمانان به نمایش می گذارد.

 
 هایدرا مدت‌هاست که یک دشمن برجسته در مجموعه انتقام‌جویان مارول، به‌ویژه در قوس روایی کاپیتان آمریکا بوده است. تریلر به شدت بر رویارویی اولیه کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه تمرکز دارد و اشاره ای به سفر حماسی دارد که پس از آن رخ می دهد. طبق گزارش های منتشر شده از Gamerant، این بازی بر روی Unreal Engine 5.4 در حال توسعه است و بسیاری از طرفداران را با پیشرفت های فناوری خود شگفت زده کرده است.

حتی در مراحل اولیه، بازی دارای گرافیک خیره کننده ای است که یادآور کیفیت سینمایی دنیای سینمایی مارول است. تصاویر بصری بازیکنان را در دنیایی غوطه ور می کند که شباهت زیادی به فیلم ها دارد و باعث ایجاد هیجان در مورد تجربه کلی بازی می شود. با این حال، علیرغم اولین تریلر چشمگیر، بازیکنان مشتاق هستند تا در مورد گیم پلی بازی و اینکه آیا این بازی مطابق با هیاهوی اولیه است، اطلاعات بیشتری کسب کنند.

Marvel 1943: Rise of Hydra برای اکران در سال 2025 برنامه ریزی شده است، اگرچه تاریخ دقیق عرضه هنوز مشخص نیست. با توجه به اینکه انتظار می‌رود تریلرهای بیشتری قبل از انتشار بازی منتشر شود، طرفداران مشتاقانه منتظر نگاه‌های اجمالی بیشتری به این ماجراجویی جذاب هستند.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.