Marvel's Spider-Man 3 بازی مرد عنکبوتی 3 به سه نسخه تقسیم می شود

1402/9/29

Marvel's Spider-Man 3 بازی مرد عنکبوتی 3 به سه نسخه تقسیم می شود


از روز گذشته، گزارش‌های گسترده تأیید کرد که گروه باج‌افزار Rhysida تهدید خود را مبنی بر انتشار 1.3 میلیون فایل از استودیو دنبال کرده است. آنها موفق شدند با موفقیت به مواد نفوذ کنند و 2 میلیون دلار باج خواستند.

 
 

در آخرین پیشرفت‌ها، 1.3 میلیون فایل لو رفته جزئیات پیچیده‌ای را درباره Insomniac، بازی‌های آن و اطلاعات مربوط به شرکت مادر سونی فاش می‌کند. قابل ذکر است که داده های به خطر افتاده شامل اطلاعات شخصی کارمندان Insomniac و Sony است.

قبل از پرداختن به اطلاعات فاش شده، ضروری است که به ابزارهای عمیقا غیراخلاقی که از طریق آن این داده ها به دست آمده است، اذعان کنیم. خوانندگان تشویق می شوند قبل از ادامه جزئیات زیر، در مورد مفاهیم اخلاقی فکر کنند. بسیار شبیه جعبه پاندورا، افشای این حقایق قابل بازگرداندن نیست، که مستلزم اعتراف به نقض است.

با توجه به مشارکت Insomniac، مشخص شد که یک حالت چند نفره برای Marvel’s Spider-Man 3 ساخته شده است. با این حال، استودیو استراتژی انتشار غیر متعارفی را انتخاب کرده است. به جای ادغام حالت های چند نفره و تک نفره، بازی به سه قسمت مجزا تقسیم می شود. مولفه چند نفره به تنهایی خواهد ماند، در حالی که کمپین داستانی به دو بخش تقسیم می شود.

Tech4Gamers در مورد یک اسلاید به بیرون درز کرده است که حاوی اطلاعات مهمی درباره Marvel’s Spider-Man 3 است که قیمت، زمان‌بندی انتشار، تخصیص بودجه و پیش‌بینی‌های فروش را نشان می‌دهد:

Marvel’s Spider-Man 3 Part 1 برای اکران در تعطیلات 2027 با قیمت 49.99 دلار در نظر گرفته شده است. هزینه تولید این بخش 175 میلیون دلار تخمین زده شده است، با پیش بینی فروش 12 میلیون دستگاه، که به بیش از 400 میلیون دلار درآمد تبدیل می شود.

علاوه بر جزئیات پیچیده، حالت چند نفره قرار است با Marvel’s Spider-Man 3 Part 1 که در تعطیلات 2027 به عنوان یک محصول مستقل با قیمت 49.99 دلار عرضه شود، همزمان شود. هزینه تخمینی تولید برای این بخش 80 میلیون دلار است، با پیش بینی فروش 3 میلیون دستگاه، معادل 125 تا 135 میلیون دلار فروش.

با حرکت رو به جلو، Marvel’s Spider-Man 3 Part 2 برای اکران در تعطیلات 2028 برنامه ریزی شده است که قیمت آن نیز 49.99 دلار است. هزینه تولید این بخش 225 میلیون دلار با پیش بینی فروش 12 میلیون دستگاه پیش بینی شده است که منجر به فروش بیش از 400 میلیون دلار می شود.

نقطه اوج این طرح استراتژیک نشان می‌دهد که سونی قصد دارد هر سه بخش را در سال 2029 با قیمت 59.99 دلار با هم به عنوان یک بسته واحد جمع کند. این رویکرد هزینه توسعه اضافی را متحمل نمی‌شود و سونی پیش‌بینی می‌کند 2 میلیون دستگاه بفروشد که به معنای فروش 100 تا 110 میلیون دلاری است.

در اصل، استراتژی عرضه خرده‌فروشی سونی با هدف متقاعد کردن طرفداران به سرمایه‌گذاری در Marvel’s Spider-Man 3 با هزینه‌ای بیش از نسخه‌های استاندارد ۷۰ دلاری رایج در بازار امروز است. اگرچه همه طرفداران ممکن است هر سه قسمت را به صورت جداگانه خریداری نکنند، به نظر می رسد سونی مطمئن است که بخش قابل توجهی از طرفداران متعهد به انجام این کار خواهند بود.

همانطور که این نقشه راه به اطلاع عموم می رسد، گیمرها ممکن است گزینه های خود را بسنجید و به این فکر کنند که آیا تا سال 2029 صبر کنند یا تصمیمات فوری بگیرند. سونی ممکن است برنامه های خود را در پاسخ به بازخوردها تطبیق دهد، یا ممکن است مسیر خود را حفظ کند. صرف نظر از این، افشای این طرح ها لایه ای از آگاهی را اضافه می کند که نمی توان آن را نادیده گرفت.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.