مرد عنکبوتی 2 : چگونه همه منابع رو بگیریم؟

1402/7/28

مرد عنکبوتی 2 : چگونه همه منابع رو بگیریم؟


مجموعه منابع نقشی محوری در Marvel’s Spider-Man 2 ایفا می کند، زیرا برای ارتقاء و دسترسی به ارتقاهای مختلف حیاتی است و شما را قادر می سازد تا به پتانسیل کامل خود به عنوان مرد عنکبوتی برسید. شما باید چهار نوع منبع مجزا را جمع آوری کنید که هر کدام از طریق فعالیت های مختلف درون بازی به دست می آیند. این منابع، یعنی Tech Parts، Rare Tech Parts، Hero Tokens و City Tokens، به عنوان ارز برای طیف وسیعی از ارتقاها، از جمله لباس‌ها و ابزارها، عمل می‌کنند. هنگام خرید لباس، توکن‌های قهرمان یا سیتی توکن‌ها معمولا مورد نیاز است، اما هیچ ارز خاصی منحصراً به ارتقای خاصی وابسته نیست. با سایت بازی همراه باشید. برای دستیابی به نرخ تکمیل 100٪ برای کت و شلوارها و ابزارهای خود، به انباری متعادل از این منابع نیاز دارید.

 
 در اینجا نحوه به دست آوردن هر چهار نوع مواد توضیح داده شده است:

قطعات فنی و قطعات فنی کمیاب: این دو منبع را می توان تا حد قابل توجهی پرورش داد. با انجام مجدانه تمام فعالیت ها در طول بازی، طبیعتاً منابع کافی برای باز کردن تمام ارتقاءهای مورد نظر را به دست خواهید آورد. به سادگی روی پاکسازی مناطق تمرکز کنید، و به طور پیوسته نشانه ها و اجزای فنی لازم برای پیشرفت خود را جمع آوری خواهید کرد.

دستیابی به همه انواع منابع برای ارتقاء

در Marvel's Spider-Man 2، چهار نوع منبع ضروری برای بهبود گیم پلی شما مورد نیاز است که به شما امکان می دهد به ارتقاء Suit Tech، ارتقاء گجت و لباس های مختلف دسترسی داشته باشید. در اینجا نحوه به دست آوردن این منابع آمده است:

1. قطعات فناوری: می توانید قطعات فنی را از طریق فعالیت های مختلف جمع آوری کنید، از جمله جنایات، درخواست های FNSM، آزمایش های EMF، ربات های عنکبوتی، و شکارچی ها.

2. قطعات فناوری کمیاب: برای ایمن کردن قطعات فناوری کمیاب، روی Prowler Stashes، آزمایش‌های EMF، شکارچیان و اهداف ناشناس تمرکز کنید، زیرا این فعالیت‌ها این منابع ارزشمند را به‌دست می‌آورند.

3. Hero Tokens: توکن های قهرمان از ماموریت ها و اهداف خاص درون بازی قابل دستیابی هستند. در فعالیت هایی مانند The Flame، Hunter Bases، رویدادهای موزه فرهنگی، Mysteriums، و Symbiote Nests برای جمع آوری توکن های قهرمان شرکت کنید.

4. توکن های شهر: برای جمع آوری توکن های شهر، در فعالیت هایی مانند خاطرات مارکو، عملیات عکس، و درخواست های Brooklyn Visions شرکت کنید. این وظایف، توکن های شهر لازم را برای ارتقاء شما در اختیار شما قرار می دهند.

با پیروی از این دستورالعمل‌ها، منابع مورد نیاز را برای باز کردن قفل ارتقاءها جمع‌آوری می‌کنید و از تجربه مرد عنکبوتی خود در بازی نهایت استفاده را می‌برید.

کشف قطعات فنی اضافی و قطعات فنی نادر

در Marvel's Spider-Man 2، حتی پس از انجام فعالیت‌های استاندارد که معمولاً به آنها پاداش می‌دهد، می‌توانید به خرید قطعات فناوری و قطعات فناوری کمیاب ادامه دهید. در اینجا نحوه یافتن این منابع ارزشمند آورده شده است:

- **قطعات فنی**: فراتر از منابع معمول، قطعات فنی را می توان در صندوقچه های آبی پراکنده در سراسر شهر نیز قرار داد. علاوه بر این، می توانید با درگیر شدن در جنایات تصادفی که در دنیای بازی اتفاق می افتد، آنها را جمع آوری کنید.

- **قطعات فناوری کمیاب**: در حالی که یافتن قطعات فناوری کمیاب چالش برانگیزتر است، شما این شانس را دارید که آنها را، هرچند به ندرت، در صندوقچه های زرد رنگ واقع در پشت بام ها پیدا کنید. این صندوقچه ها حاوی این منابع گرانبها هستند که ارزش تلاش برای اکتشاف را دارند.

علاوه بر این، فرصت کسب توکن های قهرمان از Mysteriums را نادیده نگیرید. حتی اگر در این اتاق‌های چالش رتبه‌های نقره یا طلا را کسب نکرده‌اید، باز هم می‌توانید با شرکت در آن‌ها قفل قهرمان توکن‌ها را باز کنید. این Hero Token ها برای پیشرفت شما در بازی ضروری هستند و می توانند تجربه Spider-Man شما را افزایش دهند.

با هوشیاری و مدبر بودن، می‌توانید موجودی قطعات فناوری، قطعات فناوری کمیاب و توکن‌های قهرمان خود را تقویت کنید و مطمئن شوید که مواد لازم برای پیشرفت‌های درون بازی خود را دارید.

تقویت قطعات فنی و کشف قطعات فناوری کمیاب

برای ساده‌سازی فرآیند یافتن جعبه‌های قطعات فنی و قطعات فناوری کمیاب، می‌توانید از یک ارتقای فناوری کت و شلوار خاص استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

یافتن جعبه‌های فناوری: قفل ارتقای «تکنولوژی لباس همه‌چیز» را در درخت ارتقای Traversal باز کنید. شایان ذکر است که می‌توانید آزادانه بین این ارتقاء فناوری و همتای جایگزین آن، «Active Spider» جابه‌جا شوید، حتی اگر قفل دومی را قبلاً باز کرده باشید. این ارتقاء با قیمت 225 Tech Parts یا 6 Hero Token، کمک زیادی به شناسایی و دسترسی به حافظه پنهان قطعات فنی ارزشمند و قطعات فناوری کمیاب در سراسر دنیای بازی می کند.

با سرمایه گذاری در این ارتقا، فرآیند جمع آوری این منابع ضروری را به طور قابل توجهی ساده می کنید و مطمئن می شوید که مواد مورد نیاز برای سفر مرد عنکبوتی خود را دارید.

باز کردن قفل ارتقای All-Seeing برای جمع آوری منابع بدون دردسر

ارتقای All-Seeing نقشی اساسی در ساده‌سازی فرآیند مکان‌یابی قطعات فناوری جایزه و به‌ویژه قطعات فناوری کمیاب ایفا می‌کند. این یکی از با ارزش ترین مهارت های موجود برای جمع آوری بی دردسر منابع ضروری در بازی است.

با این ارتقا، ردیابی قطعات فنی و قطعات فناوری کمیاب، به‌ویژه دومی، بسیار آسان‌تر می‌شود و قابلیت‌های جمع‌آوری منابع شما را افزایش می‌دهد. با این وجود، مهم است که توجه داشته باشید که حتی بدون این ارتقاء، می‌توانید با تکمیل مجدانه فعالیت‌های مختلف درون بازی همانطور که روی نقشه شما ظاهر می‌شوند، مقدار قابل توجهی از منابع را جمع آوری کنید.

با درگیر شدن کامل در این فعالیت‌ها، می‌توانید بیش از منابع کافی برای به دست آوردن هر لباس، ابزار، و ارتقای فناوری کت و شلوار جمع آوری کنید، و اطمینان حاصل کنید که بیش از مواد کافی برای دستیابی به نرخ تکمیل 100% برای تجربه مرد عنکبوتی خود دارید.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.